10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized האבטחה בעיר של וולוו רואה את עלויות הכיסוי הביטוחיות יורדות

האבטחה בעיר של וולוו רואה את עלויות הכיסוי הביטוחיות יורדות

נהגים של וולוו עשויים לראות ירידה בעלות ניכרת בפעם הבאה שהם מחדשים את פוליסת הכיסוי לביטוח הרכב שלהם, בזכות מערכת הבלימה האוטונומית של היצרן אבטחה אוטונומית (AEB).
אבטחת ערים – המותאמת כעת כבסיסית בכל עיצוב וולוו למעט ה- XC90 – עשויה לחסוך נהגים הרבה יותר מ -100 פאונד בפוליסת הכיסוי הביטוחית הבאה שלהם, בעוד שעיצובים ספציפיים של וולוו ראו את קבוצות הכיסוי הביטוחיות שלהם בסתיו בארבע רמות.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

עם זאת, זו אחת ממספר הטכנולוגיות המופעלות על ידי וולוו כדי לשמור על אבטחת דרכים בראש סדר העדיפויות, כולל איתור הולכי רגל עם בלם אוטומטי מלא וכן במערכת הגילוי של רוכבי האופניים שהוצגה לאחרונה המצטרפת למערכת היציאה של וולוו (LDW) כמו גם מידע על שטח עיוור של וולוו (LDW) כמו גם מידע על שטח עיוור. מערכת (BLIS).
• יותר ביקורות וולוו
ניק קונור, המנכ”ל בבריטניה של וולוו, אמר: “המשך ההכנסה של כל הטכנולוגיות המצילות החיים הללו מקשר בחזרה לחזון שלנו 2020 המטרה לטווח הארוך כי עד 2020 איש לא צריך להיהרג או להיפצע בוולוו חדש.”
מערכת האבטחה העירונית של וולוו הוחלטה על יכולתה לסייע לנהגים למנוע תאונות במהירות נמוכה על ידי תאצ’ם, המנהלת את אסוציאציה של מערכת ציון קבוצת מבטחים בריטים לרכבים אישיים כמו גם פרסומות.
תאצ’ם הוכיח כי אבטחת העיר מפחיתה את שיעורי התקלות כמו גם עלויות עבודה לתיקון מתאימות מכיוון ש- XC60 שלה מציג בשנת 2008. כמו כן, הוא נמנע מכמורי נזקי גוף יקרים על צליפת שוט שנגרמת על ידי חריצות אחוריות במהירות נמוכה.
לאחר בדיקה מוצלחת של אבטחת העיר AEB, Thacham הציע שינוי בקיבוץ הכיסוי הביטוחי של וולוו עיצובים המתפקדים את הטכנולוגיה.
האוורד בארון, מנהל התוצאה הקבוצתית של תאצ’ם, העיר: “עבור הצרכנים זה צריך לרמוז על ירידה בפרמיות הכיסוי הביטוחיות כמו גם לנהיגה בטוחה יותר, לא רק לעצמם משתמשי דרכים אחרים.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *