10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized קרדי רעיון 442 מספק מראה חדש וחללקת לאסטון מרטין DB9

קרדי רעיון 442 מספק מראה חדש וחללקת לאסטון מרטין DB9

אסטון מרטין DB9 עשוי להתקרב לסוף חייו עם ה- DB1 החדש שהמתין בכנפיים, אולם זה לא הפריע לבניית קארדי לבנות רעיון BESPOKE על בסיס הבסיס של Tourer Grand Tourer שנבנה ב- Gaydon. הוא מובן כ- Cardi Idea 442, הוא מוסיף גוף חדש לחלוטין ל- DB9.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

כלי רכב בריטים היו מזמן בחירה מושכת עבור בנייני מאמן-קאהן עיצוב, למשל, מובנים במיוחד עבור מכוניות מבוססות Land Rover שלה, אולם רק לאחרונה התייחסו אלינו למכונה מבוססת DB9 משלה, הנקמה. קארדי הוא בונה מאמן מבוסס מוסקבה שהבין הרבה יותר טוב עבור מכוניות רוסיות מחדש, אולם כעת הוא הפך את העניין שלו ל- DB9, עם תוצאות פתיחות עיניים.
5

הרעיון של Cardi 442 הוא שיבוץ מחדש מפורט של ה- DB9, עם צורה ארוכה יותר ומלאת יותר המתכווצת בשני קצותיה. סורגים גדולים בחזית כמו גם בגב הם בולטים, גם אם מחלקים, בעוד שלסגסוגות הענק יש עיצוב טורבינה.
המהנדסים של קרדי עובדים על הבסיס של ה- DB9 כמו גם מקווים לחסל את עמוד ה- B לחלוטין-זה יאפשר קירוי פנורמי כמו גם חלונות ענקיים משני הצדדים. מתחת לעור, הרעיון 442 ישמור על מנוע ההפעלה של DB9-מה שמעיד על V12 6.0 ליטר V12 שואף באופן טבעי וכן תיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים.
5

בפנים, ל- Cardi Idea 442 יש גם מהפך מלא, כאשר העץ הגדול של העץ מעבר למקף מספק לתא הנוסעים תחושה ימי. זה נעזר בהגה הדק כמו גם בסגנון חלק – חוגות אנלוגיות הוחלפו על ידי מסך דיגיטלי, ואילו אפילו מערכת ניהול האקלים יורדה לשלוש רצועות רזות בחלק התחתון של המקף. מסך האינפוטיננט הוא רכוב נמוך כמו גם מנוהל על ידי גלגל בסגנון IDrive של BMW, ואילו שעון אנלוגי יושב במרכז כל העניין.
התמונות של הרעיון 442 שוחררו בחוברת מיוחדת לכבוד 25 שנה של קרדי. עדיין לא מובן אם קרדי מתכנן למסחור את הרעיון 442, אולם אנו יכולים להאמין על כמה בעלי DB9 שיעברו את השיפור רק כדי להתבלט יותר.
האם היית מוסיף גוף בנוי מאמן לרכב שלך? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *