10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מהדורה מיוחדת פיאט פונטו ג’ט שחור 2 שהושקה

מהדורה מיוחדת פיאט פונטו ג’ט שחור 2 שהושקה

פיאט הוסיפה פונטו חדש במהדורה מוגבלת למערך הבריטי, שנקרא Jet Black 2. במכירה עכשיו, מחירים של פיאט פונטו ג’ט שחור 2 התחלה החל מ- 12,000 ליש”ט-כמעט 2,000 ליש”ט הרבה יותר מההאצ’בק ברמת הכניסה-ועל כך תקבלו סטיילינג ייחודי וערכה סטנדרטית במיוחד.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

פיאט פונטו סילון 2 של שלוש דלתות בלבד, עומד על שמו בזכות גימור צבע מטאלי שחור מוצלב, זכוכית פרטיות אחורית מעושנת וסגסוגות בגודל 17 אינץ ‘של 17 אינץ’.
פיאט פונטו סילון שחור 2 מקבל חצאיות צדדיות בגוף, ספוילר אחורי תואם, פסים צדדיים כחולים, בתוספת תג אחורי מותאם המסייע לדגם ההפעלה המוגבל הזה להתבלט.
פיאט לא הגבילה את עצמה לשינויים חזותיים עם זאת, ומגוון השיפורים החיצוניים נמתח גם הוא למתלים ספורטיבי ופנסי ערפל קדמיים.
מבפנים, פיאט פונטו סילון שחור 2 מקבל הגה עור ומקלת הילוכים. פיאט כוללת גם בקרת שיוט, קישוריות Bluetooth המופעלת על ידי קול ובקרת אקלים אוטומטית כסטנדרט.
באשר לציוד בטיחות רגיל, פיאט פונטו סילון שחור 2 מקבל חמישה כריות אוויר, חיישני חניה אחוריים ואורות ערפל פיתולים אדפטיביים הם רק חלק מהתכונות הסטנדרטיות.
העומד בבסיס פיאט פונטו ג’ט בלאק 2 הוא מנוע הבנזין בנפח אורך א-ארבעה צילינדרים של פיאט, 76 כ”ס, עם ארבעה צילינדרים, מצויד במתחם ה- Start & Stop Tech של היצרן האיטלקי.
לדברי פיאט, זה “משלב ביצועים בשפע עם עלויות הפעלה נמוכות”, ועליו לראות את המהדורה המיוחדת פונטו פגעה 0-62 קמ”ש תוך 13.2 שניות ולהחזיר 49.6 מגה-בתים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *