10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile יגואר E-TYPE שוחזר מהמתים באמצעות משימת שיקום מצטיינת

יגואר E-TYPE שוחזר מהמתים באמצעות משימת שיקום מצטיינת

זו עבודה אמיתית של כמו לבצע שיקום אגוזים וריח של כל סוג של רכב-במיוחד אחד עם היסטוריה מאחוריה-עם זאת, ברידנורת ‘ -רכבים מנועים מסורתיים מבוססי משקם (CMC) קיבלו את האתגר, כמו גם הצליחו. הרכב בדאגה הוא קופה ראשית של יגואר E-Type משנת 1961 שעלתה את הופעת הבכורה שלו בתערוכת הרכב הסקוטית משנת 1961.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• תערוכת הרכב של לונדון 2016
ה- E-Type הוא שלדה מס ’15-סוג ה- E-type E-Type E-Type E-Type E-Type כדי לעזוב את פס הייצור, כמו גם טיולו הראשון היה כרכב עיתונות בתערוכת הרכב הסקוטית בנובמבר 1961 אחרי שעבר לבעלות אישית, הוא נעלם במשך עשרות שנים – עד ש- CMC מצא אותה, מוסתרת באסם בסרנאי, צרפת.
33

זה היה בסוף 2013, כמו גם מאז, בילו כ -2,956 שעות להבטיח שכל פרט הוא מושלם כמו גם מקורי ככל האפשר. ניק גולדתורפ, מנכ”ל CMC אמר: “הרכב היה מתחת לכמה כיסויים בגינה, חלוד במיוחד כמו גם משורשט – היה אפילו קן של ציפורים ברבע האחורי! הוצאנו אגוז מלא כמו גם שיקום בורג, מה שהוכיח כקושי למדי בגלל הציון המצטער בו הוא נמצא. ”
“שום פרט לא היה מעט טוב כמו גם עבודה נרחבת הובאה בצבע כמו גם לקצץ חנויות כדי להבטיח שהרכב יכול כעת להתפאר בשילוב הצבע המקורי שלו בין חיצוני אפור פנינה כמו גם פנים כחול בהיר.”
ל- CMC ניסיון בשיקום סוגי E, לאחר שעבד על כמה מההיסטוריים ביותר של הגזע. כמה נקודות עיקריות היו השלדה הנעלה של אנגליה מספר 4, המשקל הקל של לינדנר-נוקר, כמו גם 1VHP, שהיה קופה ראשית ראשונה של הימנה הימנית מקופה.
• יגואר אלקטרוני: היסטוריה של אייקון
כסדרה I E-Type, No.15 יתפאר במנוע 3.8 ליטר ישר-שישה של יגואר המזווג לתיבת הילוכים עם ארבעה הילוכים. הביצועים היו נמרצים אפילו על ידי דרישות עכשוויות-0-60 קמ”ש ארך 6.4 שניות בלבד, אם כי אנו מפקפקים ברכב המופע יניח כל סוג של זמני מסלול!
33

55 שנה לאחר הופעת הבכורה שלה בתערוכת הרכב הסקוטית, זה טבעי רק שהסוג האלקטרוני של מס ’15 שנשמר לאחרונה יחזור על המסך-כמו גם זה יעשה בדיוק את זה. אתה יכול לראות את הרכב בדוכן CMC בתערוכת הרכב המסורתית בלונדון בין התאריכים 18-21 בפברואר.

מה אתה מאמין בשיקום ה- E-type של יגואר? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *