10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile BMW Group מתכננת 40 עיצובים חדשים לפי סוף 2018

BMW Group מתכננת 40 עיצובים חדשים לפי סוף 2018

קבוצת BMW הבטיחה להפעיל הרבה יותר מ- 40 עיצובים חדשים או מעודכנים על פני שלושת המותגים המתקדמים שלה-BMW, ​​קטנים כמו גם רולס-רויס-על ידי סוף השנה הבאה. המוקד יהיה בחידוש תיק רכבי השטח שלה, שכן יצרנית הרכב הגרמנית נראית להחזיר את כתר מכירות הרכב המתקדם ממרצדס.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

המנכ”ל הראלד קרוגר הצהיר את ההצהרה בסמינר העיתונאים השנתי של ב.מ.וו במינכן, שם אימת שהקבוצה הציעה בשנה שעברה 2,367,603 מכוניות – דחיפה של 5.3 אחוזים לעומת 2015.
“אנו מתכוונים להציג הרבה יותר מ- 40 עיצובים חדשים כמו גם מתוקנים של שלושת מותגי הפרימיום שלנו בשוק במהלך 2017 כמו גם 2018”, הצהיר קרוגר. “מתקפת המוצר החדשה החלה ביעילות עם הצגת הסדרה החדשה של BMW 5 בפברואר, עוד יותר הגדילה את הרף במגזר הסדאן של החברה.”
בסוף השנה ב.מ.וו תציג רכב שטח X2 חדש, ואילו גרסה חדשה לגמרי של ה- X3 נמצאת גם בצינור. עד 2020 ב.מ.וו תכתיר את מערך רכבי השטח שלה עם ספינת דגל X7 – שפותחה כדי לשבת יחד עם הסלון המתקדם 7 סדרות בטווח שלה. אחד מכל שלושה מכלל עיצובים של ב.מ.וו שהוצעו ברחבי העולם בשנה שעברה היו רכבי שטח.
צמיחה נוספת תגיע מרולס-רויס שיכנסו גם הם לקטע רכבי השטח עם הקולינן, בעוד שדור חדש של הפנטום הוא גם בשיטה מיצרנית הרכב המתקדמת של גודווד.
כמו כן, קרוגר אימת כי ב.מ.וו תלחץ קדימה עם גליל גדול יותר מאסטרטגיית החשמל שלה, כמו גם לשלב את החידוש הזה בהרכב המוצרים הגדול יותר שלה. כל הגרסאות החשמליות של הצוהר הקטן כמו גם רכב שטח של BMW X3 יסמן את תחילת גל החשמל השני לקבוצת BMW “, לדברי קרוגר. עד שנת 2021 ב.מ.וו תציג את ה- inext, שצפוי לקרום עור וגידים כסלון I5 לוחם טסלה, הכולל רמות של טק אוטונומי שמעולם לא נראה על מכונית ייצור.
איזה עיצוב קבוצתי של BMW אתה מסתכל קדימה לראות? בואו נבין למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *