10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מכוניות ומשאיות לשעבר-שנטיות הזמינות למכירה עם היסטוריות ‘מוסתרות’ על ידי סוכנויות

מכוניות ומשאיות לשעבר-שנטיות הזמינות למכירה עם היסטוריות ‘מוסתרות’ על ידי סוכנויות

מכוניות וסוכנויות משאיות שומרות בשלווה לגבי ההיסטוריה לשעבר של מכוניותיהן המשמשות, למרות התקנות האוסרות על תרגול מכירות במיוחד.
חקירה של רכב חשיפה חשפה כי הרבה מכוניות ומייצרי משאיות אינם מתעקשים בתוקף שהסוכנויות שלהן מעבירים את המידע הזה לקונים פוטנציאליים, בעוד שרשת הסוכנויות הגדולה בבריטניה טענה כי היא תספק רק את המידע “אם יתבקש”.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

על פי אבטחת צרכנים מהנחיות מסחר לא הוגנות (CPITR) 2008, לא חוקיות לעכב כל סוג של פרטים שעשויים להשפיע על החלטת רכישה לגבי מכוניות ומשאית בנקודת המכירה. שיווק מכוניות ומשאית כבעלים אחד קודם, אשר מאוחר יותר מתרחק להיות חברת השכרה, הוא דוגמא עיקרית לנוהג זה, על פי משרד הנחיות המסחר ההוגן לתקנות.
• SAT-NAV כדי לתעלת לוויינים לדיוק הרבה יותר טוב
סוג זה של השמטה מטעה עשוי להנחית סוכנות בבית המשפט, בהתמודדות עם קנסות גדולים או אפילו בכלא. עם זאת, כאשר הרכב חושף את חידוש כל המכוניות הגדולות ומייצרי המשאיות בנוגע לשיטת מכירות זו, 83 אחוזים הצהירו כי הם לא מתעקשים בחוזקה את סוכנויותיהם, במיוחד מכוניות לשעבר, לשעבר או רכב לשעבר לנהיגה ללקוחות פוטנציאליים.
אאודי בריטניה אפילו טענה כי סוכנויות “לא מחויבות כדי לעשות זאת”, בפעולה לרכב חושף חקירה בבעיית הקורא באחד בשיטה זו (ראו מחקר המצב להלן).
רבים טענו כי המידע כבר נמסר בספר היומן – אף על פי שהשימוש של המכונית לא יתברר, כמו גם הלקוחות עשויים אפילו לא לראות את סוג ה- V5C עד לאסוף אותה – בעוד שאחרים הצהירו כי סוכנויות יספקו רק את המידע אם יישאל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *