10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile רכב משק בית קומפקטי של שנת 2020: סקודה אוקטביה

רכב משק בית קומפקטי של שנת 2020: סקודה אוקטביה

למרות קודמו שזכה בסיווג זה בשנה שעברה, אוקטביה החדשה של סקודה עדיין קיצצה את עבודתה להצלחת תביעות הביטוח כאן, בשנה שבה גולף פולקסווגן חדש , ליאון מושב חדש כמו גם פורד פוקוס מתוקן עם מנועים טריים פוגעים בשוק. עם זאת הוא הראה שוב את רוחב היכולות שלו, כמו גם זה היה מספיק כדי לנקוט ניצחון, והוכיח את תעודות האוקטביה בענף מלא מכונות מרשימות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

המפתח להצלחתו של סקודה הוא הטכנולוגיה המשופרת שלה. עם שדרוג משודרג בנוסף למערכות סיוע לנהגים יותר-חיוניות לשיפור האבטחה ברכב ביתי-גם האוקטביה לקחה גם צעד יוקרתי באיכות גבוהה כמו גם עידון.

הערכת סקודה אוקטביה

זה עדיין מבוסס על אותה ארכיטקטורת MQB בדיוק, אבל, עם מנועים שהשתנו בעדינות כמו גם מכוונים כדי להפוך אותה ליעילה יותר כמו גם שקטה יותר, האוקטביה נוהגת באותה דיוק בדיוק כמו שתמיד יש לו, ובכל זאת היא עכשיו חלקה יותר כמו גם רך יותר.
זה מכה באמהות כמו מכונית פרימיום, המציעה המון נחמה, כמו גם בזמן שעלויות התגנבו מעט, היא סבירה כתמיד במימון, כמו גם אתה בהחלט מקבל המון לכסף שלך.
8
על המודעות שלנו

Apple Carplay האלחוטי מותקן כעת כבסיסי בכל הטווחים המלאים, כמו גם אליו מצטרף אנדרואיד Auto, בתוספת מסך מקף דיגיטלי בגודל 10.25 אינץ ‘, כמו גם אחד ממסכי המגע המגיבים ביותר בשוק, עם גרפיקה מסלקת בצורה מעולה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *