10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Skoda New Karoq SE חידוש יעד לחברה אנשים

Skoda New Karoq SE חידוש יעד לחברה אנשים

סקודה חשפה את החדשנות של סקודה קארוק SE שפותחה במיוחד עבור ציי. רמת הקצוות החדשה כוללת גם אפשרויות בנזין כמו גם אפשרויות של מנוע דיזל וכן עלויות שמתחילות מתחת ל -21,000 ליש”ט.
החידוש של Karoq SE מגיע כבסיסי עם חיישני חניה לרכב אחורי, בקרת שיוט אדפטיבית, גג שמש פנורמי כמו גם חברות לשנה ל’הינפיות ברשת ‘. זה האחרון הוא שירות המציע לנהגים עם דוחות תנועה מקוונים כמו גם עדכוני לוח שנה – שימושי למי שעובד על המעבר.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• מדריך מס רכב לחברה: כל מה שתדרישה לדעת
זן המנוע מורכב משני מנועי בנזין-תלת-צילינדרים בנפח 1.0 ליטר 113 כ”ס, כמו גם ארבעה צילינדרים בנפח 1.5 ליטר 148 כ”ס-יחד עם שני מנועי דיזל-1.6 ליטר 113 כ”ס ארבעה צילינדרים כמו גם 2.0 ליטר 148 כ”ס ארבעה צילינדרים. כל הביטוח טוען אופייני ליותר מ 50 מגה-בתים, אולם הדיזל בנפח 1.6 ליטר מציע את האקלים הכלכלי הטוב ביותר עם נתוני MPG המגיעים לשנות ה -60 במחזור המשולב.
יתר על כן, אותם נהגים שבוחרים לאפשר לרכב לדאוג לבחירת הילוכים, יכולים להיות בעלי תמסורת DSG עם שבעה הילוכים עם כל סוג של ארבעת המנועים. עם זאת, אם אתה נמצא בדרישה של הנעה ארבעה גלגלים, הדיזל בנפח 2.0 ליטר הוא האפשרות היחידה שלך.
המחירים מתחילים פחות מ -21,000 ליש”ט עבור הבנזין בנפח 1.0 ליטר עם תיבת הילוכים של ספר יד, לפני שהם עולים את כל השיטה ל -26,805 ליש”ט עבור החלק העליון של קו 2.0 ליטר דיזל 4×4 עם תיבת הילוכים של DSG.
• סקירת סקודה קארוק
גם ה- SE Tech כולל גם כמה תכשיטים שימושיים שסקודה בסופו של דבר מובנים עבורם, כמו מטריה מתחת למושב המטייל כמו גם מגרד קרח בכובע הדלק, שתיהן תוספות פשוטות ועם זאת מועילות לנהגים.
כמו בכל מכוניות החדשנות של סקודה SE, ה- KAROQ מוצע לרכוש כקונה אישי, אולם ללא כל אפשרות פיננסית בסיסית. לבסוף, החידוש של Karoq SE כולל ערכי P11D החל מ- 20,660 ליש”ט וכן חלק מהטבה בעין עד 22.
מסתכלים על רכישת מכונית עסקית? הוציאו את הרכבים העסקיים הטובים ביותר שלנו למכירה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *