10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile חדש BMW M3 סיור מראה לנו את הקצה האחורי שלה לפני 2022 להציג

חדש BMW M3 סיור מראה לנו את הקצה האחורי שלה לפני 2022 להציג

סוף האחורי undisguised של סיור חדש BMW M3 נחשף וידאו רשמי של טיזר מהיצרן. הרכב צפוי להפוך את הופעת הבכורה מאוחר יותר השנה.
הדור G20 של BMW M3 יהיה הראשון להיות מוצע באחוזה, או סיור, barystyle, מתן תחרות ישירה לביצוע עזבונות כמו מרצדס AMG C 63 אחוזה, כמו גם אאודי Rs 4 avant.

למעלה 10 כלי הביצועים הטובים ביותר לקנות 2022

זה האחרון לחשוף מ BMW מגיע את הגב של תמונות טיזר הקודם, כמו גם מראה את מערכת פליטה יציאה מרובע גם לראות על סלון M3, מפזר אגרסיבי, ספוילר אחורי חדש, כמו גם סגסוגת של סימן שלג של Snowmark גלגלים.

כפי שראינו על יריות מרגל הקודם, החדש BMW M3 סיור יהיה לתפקד בדיוק את אותו כליה אנכית גריל המשמשים להשפעה מפוקפקת על M3 החדש, כמו גם M4. כמו כן, יהיה בדיוק אותו מגוון של רמזים תוקפניים סטיילינג שהתגלו על M3 החדש, כולל ספליטר הקדמי עמוק, קשתות גלגלים מתרחבים כמו גם חצאיות בצד רחב יותר.
חדש 2022 BMW M3 סיור: מנוע, כמו גם drivetrain
BMW רק לאחרונה מאומת כי ניו M3 סיור יהיה מופעל על ידי מנוע טווין טורבו שישה צילינדרים. זה יהיה בדיוק אותו 3.0 ליטר powertrain שהתגלו ב X3 מ ‘כמו גם X4 M ביצועים SUVs – אשר אמור לספק את הנדל”ן חם פלט של 503BHP כמו גם 600nm של מומנט. בדיוק כמו M3, כמו גם M4, אנחנו צפויים לראות רק את גרסת התחרות המוצעים בבריטניה עם שמונה מהירות ממיר מומנט אוטומטי.
27.

סיור M3 יהיה גם לתפקד בדיוק את אותו לבחירה ארבע גלגל מערכת כונן כמו M3 סלון, אשר יאפשר לנהג לשלוח 100 אחוזים של כוחו של המנוע גלגלים אחוריים. אנו עשויים בסופו של דבר לראות ארבעה גלגל הכונן xdrive גרסה, מדי. BMW כמו כן מאומת כי הנדל”ן יהיה מסלול רחב יותר מאשר המודל הבסיסי, אשר ישלימו על ידי מערכת ההשעיה מרוכד.
פרסומת – מאמר ממשיך להלן

כדי להתמודד עם הכוח, הסיור יהיה לתפקד קבוצה עצומה של קדוח, כמו גם רוטורים בלמים, לתפוס על ידי beefy שישה בוכנות calipers. כמו כל הביצועים BMWs, סגסוגות של המכונית יהיה עטוף ב דביק מישלין פיילוט ספורט 4S צמיגים.

גרסת M3 הקרובה של האחוזה 3 סדרה תהיה יורש רוחני ל – BMW של אב טיפוס E46 M3 M3 סיור, אשר עשה הופעת הבכורה שלה בשנת 2000, כמו גם עושה הופעה בסרטון העדכני ביותר. עיצוב אחד לחלוטין one-off היה מופעל על ידי אותו 338bhp בדיוק שישה מנוע כמו קופה M3 של היום, עם זאת בגלל עלויות הייצור BMW מעולם לא הביא את העיצוב לשוק.
בדוק את החדשות האחרונות BMW, כמו גם הערכות כאן …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *