10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile האם זה מגן לנד רובר הנוצץ ביותר אי פעם?

האם זה מגן לנד רובר הנוצץ ביותר אי פעם?

Carisma Automobile Design, מומחה ברכבי יוקרה בהתאמה אישית, עשה את עבודת השינוי המרהיבה של 80,000 ליש”ט בפנים של מגן לנד רובר. מגן Carisma D1 שהתקבל יכול להיות פשוט מגן לנד רובר הכי מפואר על פני כדור הארץ.
כפי שניתן לראות בגלריה שלנו לעיל, מגן לנד רובר – רכב שזכה בדרך כלל לשבחים על תכונותיו המחוספסות, שארך על יכולתו מחוץ לכביש ומצופה בשכבה דקה של בוץ – הפך לחלוטין לרכב יוקרתי שמקלף כל דבר החל מהארץ ריינג ‘רובר רובר של רובר יציב.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• סקירת מגן לנד רובר
ה- 4×4 שהשתנה מתהדר כעת במגוון שלם של טק אקזוטי, כולל מחשבים על גבי הלוח, WiFi, Bluetooth ומערכת סאונד מצוינת של Bang & Olufsen.
זה היה מצויד גם במקרר, שולחנות מתקפלים, ארון שתייה, תאורת מצב רוח ופאנלים מרופדים לקירות הבקתה והתקרה.
קלייב דרייק, מנהל המכירות והשיווק ב- Carisma Automobile Design, אמר: “מגן לנד רובר הוא רכב בריטי מפורסם עם יכולת שטח אגדית. יום אחד לקוח התייחס לי לרצות רכב שיש לו את כל היכולות של מגן אך עם הסביבה הפנימית של ריינג ‘רובר ותחושת הבלעדיות הטהורה של רולס רויס. ”
עיצוב רכב Carisma מתמחה בהתאמה אישית של כלי רכב, בין אם זה עם עור אקזוטי, ארונות בעבודת יד או מעט יותר בקשות ביזאריות. לאחרונה הם התקינו פריטים כמו מגשי אפר קריסטל מוצקים, חלילי שמפניה, ערכות עט משולבות, רקמת מושבים בהתאמה אישית, יחידות טלוויזיה וקירור בגודל 42 אינץ ‘.
ראו הרבה יותר תמונות של המגן המדהים של Carisma D1 ביציע שלמעלה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *