10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile סקאוט החדש של סקודה קודיאק מתחיל החל מ- 32,330 ליש”ט

סקאוט החדש של סקודה קודיאק מתחיל החל מ- 32,330 ליש”ט

סקודה חשף תמחור עבור צופה החדש של קודיאק, ומאשר כי התוספת הנוכחית למגוון רכבי השטח שלה תחל מ- 32,330 ליש”ט.
יצרנית הצ’כית חשפה את גרסת הצופים הקשה של רכב השטח הנוכחי ביותר שלה בתערוכת הרכב של ז’נבה 2017 בחודש מרץ. התחלת המגוון הוא מנוע הבנזין בנפח 1.4 ליטר TSI ב -32,330 ליש”ט, תוך שהוא מתווה את בחירת תיבת ההילוכים הכפולה-מצמד DSG לוקח את זה עד 33,630 ליש”ט.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

כמו כן המוצעים על הצופים הם בנזין בנפח 2.0 ליטר כמו גם וריאציות דיזל עם מנוע הדלק של 178 כ”ס המוצע מ- 34,865 ליש”ט. The The Variety הוא ה- TDI בנפח 2.0 ליטר עם 187 כ”ס וכן מומנט של 400 ננומטר במחיר של 36,330 ליש”ט, ואילו דיזל פחות חזק של 148 כ”ס מתחיל ב -33,870 ליש”ט.
בסך הכל הצרור הוא הרחבה של המגוון הדומה בביצוע לאחוזת צופי אוקטביה. זה מצביע על כל וריאציות הצופים הן הנעה ארבע גלגלים כסטנדרט, בעוד שהדגם מקבל פרטי סטיילינג שמנמנים יותר בהשוואה לקודיאק הבסיסי, כמו גם המון מכשירים בסיסיים שהושפעו משטח השפיע על הסיפון.
• רכבי שטח חדשים הטובים ביותר למכירה 2017
החזית כמו גם הפגושים האחוריים מקבלים תוספות הגנה צבעוניות כסף כדי לגרום לצופה Kodiaq להראות קשה יותר מרכב שטח שגרתי. כמו כן, מתאר כסף מתגלה מסגור את סורג הרדיאטור, על מסילות הגגות כמו גם על חיתוכי החלון הצדדי. גלגלים מיוחדים בגודל 19 אינץ ‘, כמו גם תגי צופים מסובבים את צירי הסטיילינג. גם הצופה מקבל פינוי קרקע גבוה יותר של 194 מ”מ, בתוספת הגנה טובה בהרבה מתחת לגוף.
לצד מערכת ההנעה של כל הגלגלים, הצופה כולל חבילה של תכונות עזרה של נהג המותאמות לעבר אופי השטח שלה. מחוץ לכביש עוזרת להתאים את בולמי הזעזועים, מפחיתה את תגובת המצערת, מעניקה את המנעול ההפרש לתגובות מהירות יותר כמו גם מאפשרת מעט להחליק במערכת ABS. זה משולב עם Hill Hold כמו גם פונקציות לניהול ירידה, בתוספת בורר מצב נהיגה עם הגדרה מסוימת.
עזרה בקרוואן כמו גם ספוט שטח עיוור הופכים את החיתוך, וכך גם התראת תנועה אחורית, עזרה קדמית לחוש קרבה כמו גם בלימת חירום אוטונומית. פארק עזרה ב- SCOUT מנצל מצלמות זווית רחבות כדי לייצר תצוגה מקוונת מלמעלה למטה של ​​הרכב על מסך האינפוטיננט.
• Skoda Kodiaq VRS חם על השולחן
בתא הנוסעים צופה סקודה קודיאק זוכה לתצורת המסך של מסך המגע הנדנדה כסטנדרט, אם כי המערכת של מגוון קולומבוס עם המסך בגודל 9.2 אינץ ‘, SAT NAV כמו גם Wi-Fi על הלוח נמצאת ברשימת הבחירות. גם הגה רב פונקציונלי, תאורת הסביבה של LED כמו גם מושבים מכוסים אלקנטרה מתגלים בתוכו.

האם רעש סקאוט סקודה קודיאק כמו הגרסה הטובה ביותר של רכב השטח של סקודה? הבה נבין את המחשבות שלך בתגובות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *