10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Nissan X-Trail 4Dogs רעיון מוביל את השיטה בנוחות כלבים

Nissan X-Trail 4Dogs רעיון מוביל את השיטה בנוחות כלבים

ניסאן הגיב לסקר שציעה שכמעט 90 אחוז מבעלי כלבי חיות מחמד היו מקבלים מכוניות ומשאית עם תכונות ידידותיות לבעלי חיים על ידי ריהוט X-Trail עם חבילת הרעיון של 4dogs זו.
רעיון ה- Nissan X-Trail 4Dogs ממיר את שטח המגף של רכב השטח המשותף לתא נסיעות בהתאמה אישית, 445 ליטר, מרוהט עור נקי נגב במשך שתי חיות מחמד ביתיות.

האחורי המחודש מצויד במקלחת נשלפת של 360 מעלות לניקוי פשוט לאחר הליכות בוציות, כמו גם גם כוללת מייבש לביטול רטיבות מפרווה לחה.
מגלש קבלת גישה לגישה לרמפה ואז מאפשר לכלבים לטפס בגב בקלות, שם הם יכולים להתבהר אל המיטה המתקדמת המסופקת. בעלים יכולים להיות בטוחים בביטחון חיות המחמד שלהם במהלך מסעות בזכות רתמת נסיעות נלווית לשימוש במעבר.
תוספות אחרות כוללות קערת מים ללא מילוי כמו גם מתקן פינוקים אלקטרוניים, אם כי Pièce de résistance של ניסאן הוא ‘המצלמה’ הדו כיוונית, המאפשרת לנהג כמו גם לכלב לראות זו את זו באמצעות 10 אינץ ‘של 10 אינץ’ מסך LCD המותקן באתחול.
המערכת הייתה משולבת במערכת ההדבקה של ה- X-Trail, המאפשרת לבעלים לספק מסרים מרגיעים לכלביהם באמצעות קישור שמע שלמרבה המוזר לא זכה לכינוי ‘The Walkies-Talkie’.
• ה- 4x4s הטובים ביותר כמו גם רכבי שטח לקנות
“התכונות ב- Nissan X-Trail 4dogs הן באמת נחשבות היטב, כמו גם הופכות את זה לטובות ביותר על הוצאת חיות המחמד המשפחתיות בכל הווידיקים”, קובע הווטרינר רייצ’ל הומני. “בפרט, הכביסה כמו גם הביצועים היבשים מאפשרים לכלבים להיות כלבים, ולכן הבעלים אינם דואגים לדאוג לבלגן במכוניות ולפנים המשאיות.”
למרות שרעיון ה- 4dogs מותאם לשימוש בבעלי חיים, הלקוחות לא יצטרכו לדאוג לצרכים מסורתיים הרבה יותר: ניתן לבטל מוצרים שונים כדי לבצע שיטה לקניות, כמו גם לגלגל החילוף המוצע במקרה של צמיג מנוקב ו
8

“זה הוצא מהמחקר כי עבור בעלי כלבי חיות מחמד, כלבים הם חלק מכריע במשפחה”, ציין ריאן רווחים, מנהל הפרסום הראשי של ה- X-Trail. “הבטחת צרכי חיית המחמד שלהם מסופקים בדרך כלל היא מכריעה בדיוק כמו לוודא שהילדים נוחים כמו גם שמחים.”
הרעיון של 4dogs הוא, כפי שהשם מרמז, רק מושג לעת עתה, אם כי הוא סיפק לנו כמה כפות חמורות למחשבה. האם זה בסופו של דבר היה אמת בכל סוג של נקודה בעתיד, אנו יכולים רק לדמיין שהיא בסופו של דבר להיות פונקציה עם מוטות על ניסאן X-Trails.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *