10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מרצדס-AMG GLE 63 S קופה החדשה ליריבה BMW X6 M עם 603 כ”ס

מרצדס-AMG GLE 63 S קופה החדשה ליריבה BMW X6 M עם 603 כ”ס

זהו מרצדס-AMG GLE 63 S 4Matic+ קופה החדשה. בגלל המכירה במכירה באביב הקרוב, זהו קופה-סוביות המוקדמות ביותר של החברה הגרמנית, שהוטלה עליהן להתחרות ב- BMW X6 M. החדש M.
כמו כל מוצרי מרצדס-AMG, ה- GLE 63 טופל בתכנון מחדש קוסמטי אגרסיבי, עם קדמי חדש כמו גם פגושים אחוריים, חצאיות צד רחבות יותר, קשתות גלגלים מתרחבות, מפזר מלאכותי, ספוילר שפתיים חדש לדוגד הזנב כמו גם מערכת פליטה מרובעת. כמו כן ישנם קומץ עיצובים של גלגל סגסוגת AMG, בגודל 21 כמו גם בקוטר 22 אינץ ‘.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• רכבי שטח טובים ביותר למכירה כעת
בפנים, הרוכשים זוכים לזוג מושבי ספורט עם גזום עור ומותג AMG, הגה AMG וכן מערכת תאורה פנימית הניתנת להתאמה אישית. המכשיר הדיגיטלי של GLE, 12.3 אינץ ‘, המכשיר הדיגיטלי של GLE, כמו גם מערכת אינפוטינציה בגודל 12.3 אינץ’, נשמר, אולם שניהם תוכנת מחדש עם מגוון מסכים ספציפיים ל- AMG-כמו G-Meter, טיימר מירוץ כמו גם נתוני מנוע מסך, המסך את טמפרטורת הנפט כמו גם פלט כוח.
18

זה מופעל על ידי מנוע V8 בנפח 4.0 ליטר טורבו-טורבו, המצויד ב- EQ של מרצדס משפר את מערכת המתנע-גנרטור-גנרטור 48 וולט. זה רגיל ללקוחות אירופאים בשני מפרטים של מנגינה – אם כי רוכשי בריטניה יקבלו רק את הגרסא “S” החזקה ביותר, עם 603 כ”ס כמו גם מומנט של 850 ננומטר.
הכוח נשלח לכל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית בת תשעה הילוכים-כמו גם מרצדס-AMG קובעת כי ל- GLE Coupe יש זמן 0–62 קמ”ש של 3.8 שניות כמו גם מהירות עליונה של 174 קמ”ש. מערכת ההנעה הארבעה גלגלים של GLE יכולה גם לטפל מייד במומנט המנוע המפוצל מעל הציר האחורי, ולשלוח כוח לכל גלגל יש את האחיזה ביותר.
כדי לשמור על כל הכוח הזה בבדיקה, מרצדס התאימה למגוון שדרוגי שלדה, כולל מערכת מתלי אוויר משודרת, מנעלת דיגיטלית לנעילה דיפרנציאלית, עצומה של בלמים קדמיים של שישה בוכנות כמו גם מערכת ייצוב הפעילות הפעילה של AMG, שמדינות מרצדס מצמצמות תנועת גוף על ידי תמיכה בגלגלים הארוזים תחת הפינה. גם מרצדס- AMG משתמשת בצרור בלם קרמי כאל תוספת אופציונלית.
ישנם שבעה מצבי כונן הניתנים לבחירה, שמדינות מרצדס משתמשות בהתפשטות גדולה של יכולת בין נוחות כמו גם ביצועים. ישנן ארבע הגדרות ממוקדות דרכים (“נוחות”. “ספורט”, “ספורט+” כמו גם “מירוץ”), שתי הגדרות מחוץ לכביש (“שביל” כמו גם “חול”) וכן מצב נהיגה בהתאמה אישית , המאפשרת לנהג להתאים את המתלה, ההעברה של GLE 63, כמו גם הגדרות פליטה למפרט שלהם.

מה אתה עושה מהמרצדס-AMG GLE 63 שניות החדשה? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *