10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Land Rover Rover Defender מהדורת הגביע שנחשפה

Land Rover Rover Defender מהדורת הגביע שנחשפה

לנד רובר בנתה גרסת מהדורה מיוחדת חדשה של המגן, המחווה מחווה לרכבי משלחת גביע הגמל המפורסמים של החברה.
זה נקרא מהדורת גביע המגן, והיא כוללת שלל ציוצים של סטיילינג בהשראת מכוניות האתגר הקלאסיות בשטח שהתמודדו בין 1980 ל -2000.

סקירה חדשה של Land Rover Defender P400E PHEV 2021

המכוניות מסתיימות עם מעיל בסיס צהוב, לפי מכוניות גביע הגמל המקוריות. עם זאת, מכוניות התחרות המקוריות הציגו לוגו גמלים על כל דלתות המירוץ.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

לנד רובר לא יכול היה להשתמש במיתוג של חברת הסיגריות מסיבות משפטיות, ולכן כדי לעקוף את הנושא, המותג הבריטי יצר לוגו חדש וערמומי למגן המהדורה המיוחד הזה, שאותו (אם אתה פוזנט) נראה קצת כמו לוגו הגמל נמצא על המירוצים המאוחרים יותר.
תוספות אחרות מחוץ לכביש כוללות מתלה קירוי משלחת, לוחית קדמית, דפי בוץ, מחצלות רצפת גומי, מדחס אוויר משולב וסולם הניתן לפרוס המאפשר גישה לגג המכונית. קונים יכולים גם לציין כננת כתוספת אופציונלית.
מהדורת גביע המגן מבוססת על מפרט ה- X-Dynamic SE של Land Rover ומופעל על ידי מנוע הבנזין P400 טורבו-טורבו 3.0 ליטר ישר-שישה-שישה-היברידי, המייצר מומנט של 395 כ”ס ו -550 ננומטר.
הכוח עובר לכל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית עם שמונה הילוכים; לנד רובר טוען זמן 0-62 קמ”ש של 6.1 שניות ומהירות עליונה של 129 קמ”ש.
7

למרבה הצער, מהדורת הגביע של Land Rover Defender Roper יימכרו רק בצפון אמריקה בהפעלת ייצור מוגבלת של 220 דוגמאות. המחירים מתחילים מ- 90,000 $ (כ- 64,000 ליש”ט).
כחלק מהרכישה, לנד רובר ינהל הרפתקה בלעדית של שטח עבור 90 קונים גביעים מגנים, עם חריצים זמינים על בסיס כל הקודם זוכה.
האירוע יתקיים באחוזת בילטמור באשוויל, צפון קרוליינה, וייתן לקונים את ההזדמנות למצוא את גבולות המכוניות החדשות שלהם, עם תמיכה מצד נהגי שטח מומחים.
לאחר מכן יוזמן הזוכה באירוע האמריקני (כפי שהבנה על ידי פאנל שיפוט) יוזמן לבריטניה להתמודד בתחרות גביע לנד רובר בטירת איסטנור בתחילת 2022.
כעת קרא על המהדורה המוגבלת Land Rover Defender Works V8 גביע …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *