10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile יוניות שיש 7,000 מטענים של 350 קילוואט באירופה עד שנת 2025

יוניות שיש 7,000 מטענים של 350 קילוואט באירופה עד שנת 2025

מכוניות חשמליות לרכב יוניטי יוניטי קיבלה השקעה חדשה של 700 מיליון אירו מתומכיו כדי להאיץ את הוראת הטעינה המהירה שלה ברחבי אירופה, כאשר 7,000 מטענים של 350 קילוואט יתקיימו עד 2025.
הכסף מבעלי המניות של יוניטי – הכוללים את ב.מ.וו, פורד, יונדאי, קיה, מרצדס וקבוצת פולקסווגן – יעברו להרחבת הרשת של החברה עד פי ארבעה מגודלה הנוכחי.

שירות Kiacharge מקבל את הבריח של יוניון לטעינה מוזלת

הרשת משתרעת כיום על 24 מדינות אירופאיות, כולל בריטניה, כאשר המטענים החדשים אמורים להתקין בכבישים מהירים, דרכי תא מטען עמוסות אחרות ובסמוך לערים גדולות. לכל אתר חדש יהיו בממוצע שש עד 12 נקודות חיוב, ואילו אתרים קיימים ישודרגו עם יותר יחידות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

חברת הכוח המתחדשת BlackRock הפכה גם לחברה הראשונה שאינה יצרנית רכב שהצטרפה לרשימת המשקיעים של יוניטי, אשר מנכ”ל הרשת ד”ר מייקל חג’ש אומר מאשר את חוזק האסטרטגיה של החברה.
רשת הטעינה חשפה גם מושג חדש, שכונה אואזיס, לסוג חדש של חזית טעינה. ד”ר מרקוס גרול, מנהל התפעול הראשי ב- Ionity, אמר: “בין אם מדובר בתחנות טעינה מכוסות או פארקי טעינה לצד בתי קפה, מסעדות וחנויות, אנו רוצים להציע ללקוחותינו חווית טעינה נוחה ונוחה יותר בעתיד.”
קונספט ה- OASIS יראה מטענים המיושמים בתחנות שירות בנויות מטרה בבעלות ומופעלות על ידי IONITY. נכון לעכשיו, המטענים של המשרד מותקנים לרוב בתחנות שירות מעטפת.
כיום ישנם 17 אתרי יונים בבריטניה עם 66 מטענים ביניהם. כשנשאל, המשרד לא יגיב על כמה מטענים חדשים יקבל בריטניה כתוצאה מההשקעה החדשה של 700 מיליון אירו.
לחץ כאן לרשימת המכוניות החשמליות הטובות ביותר שלנו במכירה עכשיו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *