פרארי F12 TRS חשוף

זהו פרארי F12 TRS. זהו סוס פחם חד פעמי שהוזמן על ידי לקוח אנונימי, שנחשף באירוע פרארי קאבלקייד בסיציליה. בהתבסס על 239,000 ליש”ט F12 ברלינטה, סטיילינג בהתאמה אישית כולל מבפנים ומבחוץ מקשט את שני המושבים הפתוחים כעת.
המראה של F12 TRS הושפע על ידי F12 TRS הושפע על ידי F12 Manzoni והמרכז בסגנון פרארי. אף כי ניתן לזיהוי מייד כ- F12, השינוי הנראה ביותר הוא היעדר גג. מעצבים התאימו גם לשמשה קדמית כהה עטיפה.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• איסוף פרארי 412 הוא עולם ראשון
ה- Aerobridge, שהוצג על ה- F12 כחבילת אוויר מתקדמת, נאלץ מהמצנפת במורד האגפים של המכונית שם הוא מתמזג לתפקידים האחוריים. סביב הגב יש גרפיקה הרבה יותר אגרסיבית בצורת T מהדגם הבסיסי, עם שני הוגיני גוף גוף פופולריים השוכנים מאחורי המושבים.
אין לנו זריקות של הפנים, אך מרק מבוסס מרנלו קובע שהוא נוקט בגישה חזרה לבסיקס. תיבת הכפפות, פתחי אוורור מרכזי, מחצלות, מערכת שמע ובקרות חלונות הוסרו כולם יחד עם בקרות מסוימות למיזוג האוויר. מה שנשאר ללא שינוי הוא הכמויות הנדיבות של סיבי פחמן, עור ואלקנטרה שגוזרים את תא הנוסעים.
• פרארי SP12 של אריק קלפטון
מבחינה מכנית, ה- F12 TRS משתמש באותה מנוע V12 בנפח 730 כ”ס בדיוק של 730 כ”ס 6.3 ליטר כמו עיצוב אולם התצוגה, אך מובחן לפרארי חד-פעמי זה כיסוי מנוע שקוף. מוצגים ראשי הצילינדר האדומים החתימה, מושג המושפע מרכבי הספורט של פרארי מנועי משנות החמישים.
ה- F12 TRS יישאר חד פעמי והקונה והעלות שלו עדיין לא ידועים. אבל תווית עלות של שבע ספרות תגיע להפתעה מעט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *