10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized פורד S-Max חדש כמו גם גלקסי קלות-היברידיות שנקבעו לשחרור 2020

פורד S-Max חדש כמו גם גלקסי קלות-היברידיות שנקבעו לשחרור 2020

גרסאות חדשות-היברידיות חדשות של פורד S-Max כמו גם גלקסי נחשפו כחלק מהתוכנית של פורד להפעלת 14 חשמלה חדשה כלי רכב בסוף השנה הזו. שני ה- MPVs ישתמשו באותה מיזוג ההפעלה בדיוק מההיברידית הקוגא הקרובה, שהיא בגלל אולמות התצוגה של Tree Reach בבריטניה בהמשך השנה. גם מכוניות ומשאיות ישתמשו במנוע בנזין של אטקינסון 2.5 ליטר אטקינסון, מנוע חשמלי וכן סוללת ליתיום-יון מקוררת מים.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

המערכת תקבע תפוקה משולבת ממוקדת של 197 כ”ס כמו גם מומנט של 210 ננומטר-כמו גם פורד קובע כי מנוע ההפעלה יספק תאוצה טובה יותר בהלבשה מאשר מודל ה- Ecodiesel המקביל 2.0 ליטר. נתוני הפליטות למתח ההנעה החדש-היברידי צפוי להיות גם כ- 140 גרם/ק”מ של CO2.
• המכוניות והמשאיות ההיברידיות הטובות ביותר למכירה כעת
כיתרון נוסף, פורד קובעת כי המערכת היברידית הקלה לא תעבור על שטח האחסון של אף אחד מהמכונית. ההיברידית S-Max Seat-Max תשמור על אותו מגף של 2,200 ליטר בדיוק כמו אחיו המונע באופן קונבנציונאלי, ואילו היברידית הגלקסיה שבעה מושבים תציע את אותה יכולת מקסימאלית בדיוק של 2,339 ליטר.
ההצהרה הוסמכה בהשקעה של 42 מיליון אירו במתקן הייצור שלה ולנסיה, שתממן בנייה של שני קווי הרכבה חדשים של סוללות רכב.
העבודה על מתקן הייצור הספרדי של החברה נובעת מהסיום במהלך הקיץ, כאשר הייצור אמור להתחיל בספטמבר. ההשקעה תאפשר לבנות את סוללות הליתיום-יון של פורד יחד עם הרכב החשמל שעתיד להשתמש בהם, שאליו מדינות העסק יאפשרו לייעול ייצור טוב בהרבה.
מעצים להבין הרבה יותר על מכוניות חשמליות? ואז עבור לאתר אחינו המניע את האלקטרוני לכל הדברים החשמליים …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *