10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile ASDA מפילה עלויות דלק מתחת ל -1 ליש”ט עבור Black Friday

ASDA מפילה עלויות דלק מתחת ל -1 ליש”ט עבור Black Friday

עלויות בנזין נראות לטבול מתחת ל -1 פאונד בפעם הראשונה מזה שש שנים כאשר אסדה מצטרפת לרוח שיעור ההיוון של Black Friday על ידי חתך את מחירי הדלק שלה. הענק הקמעונאי יפיל את עלויות הדלק על ידי ארבע פני על פני 277 חזיתותיה, כאשר הנהגים צפויים לשלם בסביבות 99.7 פני עבור ליטר של נטול עופרת כמו גם 103.7ppl עבור דיזל.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

מרחב שיעור ההיוון אמור להימשך עד יום שני, כאשר עלויות הדלק יתייצבו מעל לציון £ 1. עלויות הדלק יהיו 103.7 ppl כמו גם דיזל יש להתומחר במחיר של 106.7 לאחר סוף השבוע.
רשת הסופרמרקט הצהירה קודם לכן היא לא תשתתף ב Black Friday, אולם בכל מקרה קיצצה עלויות.
יום שישי השחור אינו התגמול היחיד עבור החזקות לקצץ את עלויותיהם – מכיוון שנפט ממשיך לסחור מתחת ל 50 $ לחבית, כמו גם חובת הדלק נשארת קפואה במסגרת התקציב האחרון של הקנצלר.
הפעם היחידה השנה שמישהו הצליח לקנות ליטר דלק מתחת ל -1 פאונד היה כאשר תחנת דלק אנרגיה אסיפה בבירמינגהם במחיר ללא עופרת ב- 99.7PL לתקופה קצרה.
אנשי מקצוע במנועים בבריטניה רומזים כי סביר להניח כי הנהגים יראו יותר תחנות דלק מחירים. דובר ה- RAC, סיימון וויליאמס אמר: “בגלל הטבילה האחרונה בעלות הנפט הגולמי שחזינו כי קמעונאי הדלק התחרותיים ביותר במחיר ימכרו בקרוב דלק תמורת £ 1, כך שזה פנטסטי לראות שעלות ציון דרך מוצעת כעת ברחבי הארץ בתקופה היקרה ביותר של השנה. ”
כמו כן הוא אמר: “למרות שהקידום הזה נמשך רק שלושה ימים הוא יסייע להוריד עלויות בחזית בפריסה ארצית. אמנם אנו מהווים שיטה מסוימת מלראות את עלות הדלק הטיפוסית מגיעה ל -1 פאונד, אך עלויות יותר כמו גם יותר קמעונאים צריכים להיות טובים יותר ויותר לנתון הזה. ”
האם נראה עלויות הדלק יורדות מתחת ל -1 פאונד על חזיתות נוספות בעתיד? ספר לנו בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *