10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ב.מ.וו כמו גם מרצדס הציבו שותפות רכב אוטונומית בהמתנה

ב.מ.וו כמו גם מרצדס הציבו שותפות רכב אוטונומית בהמתנה

BMW כמו גם מרצדס הציבו עבודה משותפת שהייתה רואה אותם מפתחים מכוניות ומשאיות אוטונומיות ברמה 4 “בהמתנה”.
החברות עבדו יחד על תוכנית של קידום למערכות נהיגה עצמית ברמה 4, שהיו בזמינות ללקוחות אישיים משנת 2024. תוכניות אלה מושהות כעת, כאשר שתי החברות עוברות שיטות פרטיות משלהן העומדות ב”נרחבות סקירה”.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

ב.מ.וו כמו גם מרצדס סובלים מכאבים למתח את ההחלטה לחלק עסקים בתחום זה בוצעה עם “הסכמה הדדית כמו גם חביבה”, וכן הם “עשויים” לחדש את עסקיהם במועד מאוחר יותר. כ -1,200 עובדים מהחברות עבדו יחד על הפרויקט.
• מכוניות ללא נהג: כל מה שתדאינה להבין עליהם
בהצהרה שפרסם העסק נאמר כי “עסקים נוכחיים כמו גם תנאים כלכליים” רומזים כי “העיתוי לא היה נכון” לתוכנית. ההאטה העולמית שהופעלה על ידי Coronavirus עוררה חברות רבות כדי להעריך מחדש את אזורי הקידום שלהן, בעוד שחלק מהעסקים חזרו למשרות אוטונומיות או עדנו מסיבות אחרות.
אאודי חשפה בעבר כי היא כבר לא מכוונת לאוטונומיה ברמה 3 ב- A8 הנוכחי בגלל קשיים מחוקקים כמו גם טכנולוגיים, בעוד שפורד הגדילה את ציפיותיו השוריות עד כה בזירת הנהיגה העצמית.
רמה 4 נחשבת להיות רמה “גבוהה” של אוטומציה, המאפשרת למכוניות ומשאיות לנהוג בעצמם כאשר מתקיימים תנאים ספציפיים. BMW שבוטלה כמו גם פרויקט מרצדס בדקו את הקמת מכוניות ומשאיות שיוכלו לנהוג בכבישים המהירים כמו גם בכבישים מהירים.
דרגה 5 מלאה, אוטומציה לדלת לדלת, שעובדת בכל התחומים כמו גם בתנאים-אם כי זה לא היה בטווח הסכם החברות, כמו גם כמה מבפני שוק חזו שרמה 5 מלאה היא עשרות שנים, לא שנים משם.
חבר הנהלת ב.מ.וו, קלאוס פרוהליך, הצהיר כי “חיישניו החזקים ביותר של החברה כמו גם כוח מחשוב” היו מכניסים את BMW “למסגרת יוצאת מן הכלל להציע ללקוחותינו את הדרישה שלהם במשך שנים רבות.” בינתיים, מרקוס שפר של מרצדס אמר: “כרגע אנו גם נשמעים אפשרויות אחרות עם שותפים מחוץ למגזר הרכב.”
האם אתה מאמין שמכוניות ומשאיות אוטונומיות הן עתיד המנוע? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *