10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile בורגארד חושף רכב שטח BX7 חדש בתערוכת פרנקפורט

בורגארד חושף רכב שטח BX7 חדש בתערוכת פרנקפורט

אולי מעולם לא שמעת על בורגוורד, אולם המותג הגרמני עושה קאמבק לאחר היעדרות של 54 שנה עם זה: רכב השטח של שבעה מושבים של BX7. Auto Bild פרסמה את התמונות הרשמיות הראשונות של מודל הייצור הקרוב, כמו גם עכשיו זה נראה בתערוכת הרכב של פרנקפורט.
רכב השטח אמור להציג בשנה הבאה בסין כמו גם בשווקים מתעוררים, אולם לא יופיע באירופה עד 2017. זה עדיין לא יסיר אם בורגוורד פירושו להמיר את ה- BX7 לנהיגה הימנית לשוק בבריטניה.
7

ה- BX7 באורך 4.7 מטרים באורך 4.7 מטרים, כולל סורג קדמי גדול עם כרום עם סגנון קדמי גדול עם סגנון הלוגו של בורגוורד במרכז. כמו כן, חיפוי בגוף התחתון קשוח, כמו גם המותניים העולים דומים ליונדאי סנטה פה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

על פי ההערכה, העיצוב בפרנקפורט מצויד במנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר טורבו בגודל 220 כ”ס, המזווג לתיבת הילוכים עם מצמד כפול של שבעה הילוכים כמו גם להנעה ארבעה גלגלים. כמו כן, גם גרסה היברידית של פלאגין צפויה להופיע, אם כי איננו מצפים שסולר יופיע בקרוב כל סוג של זמן.
7

התוכניות לשחזור בורגוורד נחשפו בתערוכת הרכב בז’נבה מוקדם יותר השנה, בראשות נכדו של המייסד המקורי. ההערכה היא כי מכוניות ומשרד המשאיות שנולדו מחדש יתמקדו בהתחלה בשוק הסיני – שם יש תיאבון בריא לרכבי שטח כמו גם למותגים אירופיים – כמו גם קבע יעד של 800,000 מכירות בשנה עד 2020.
אמנם רכבי שטח בהחלט פופולריים, אך מדובר בקריאה רחוקה מהמורשת של בורגוורד – בשנות החמישים הייתה זו יצרנית הרכב השלישית בגודלה בגרמניה, כמו גם הובנה בזכות ההפיכות המסוגננות שלה, סלונים כמו גם כלי רכב תעשייתיים, לפני בעיות כספי, בעיות מינהל כמו כמו שבסופו של דבר, Bankrupcy ראה את השם נעלם בשנת 1961.
האם המותג הישן הזה יכול להתמודד עם רכבי שטח אירופיים מבוססים? הבה נבין בתיבת התגובות למטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *