10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Lotus Elise החדשה לשנת 2019 להיות ‘שמישה יותר’ מדי יום

Lotus Elise החדשה לשנת 2019 להיות ‘שמישה יותר’ מדי יום

בסוף העשור, זן העיצוב של לוטוס ייראה שונה במיוחד מזה שאתה רואה היום. רכב שטח חדש לגמרי הובטח כבר עד 2020-עם זאת, כמו שחיוני להמצאת החברה מחדש של החברה הוא אליז חדש לגמרי, המסודר להופיע בשנת 2019. רכב הספורט קל יתפקד גם שלדה קשורה לאלומיניום, כמו גם כמתמקד בהפיכת העיצוב ליום ליום הרבה יותר שמיש.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

מנכ”ל לוטוס, ז’אן-מארק גאלס, אמר ל- Automobile Express: “עדיין לא הגדרנו לחלוטין את המכונית, אולם דבר אחד כמעט ספציפי-אני רוצה להישאר עם שלדה קשורה לאלומיניום. התבונן בווריאציות שאתה יכול לעשות; אליז, exige כמו גם גרסאות רודסטר. זו הכוונה שלנו ללכת בדרך זו עם אליז הבאה. ”
• מכוניות הספורט הטובות ביותר
הרכב החדש יישאר נאמן לערכי הליבה של לוטוס כ”מכונית קלה מאוד “, כמו גם הבטחות ל”טיפול במוצרי מידה” בכיתתו. מבחינה ויזואלית נאמר לנו שלא לצפות לעיצוב מחדש מדהים, אולם במקום זאת אליז זו פשוט “מודרנית” כמו גם “עדיין ניתנת לזיהוי כמו לוטוס.”
שינויים גדולים יותר יהיו זמינים מבחינת המעשיות, כאשר אחת המטרות המכריעות של גאלס היא להפוך את האליז להרבה יותר לטיול לנסיעות יומיומיות. הוא אמר לנו: “יש אולי חמש או שש נקודות המגדירות את השימושיות, כמו גם זה מה שנשפר.”
8

לשלדה החדשה יהיו אדנים צרים יותר כדי לשפר את הגישה, כמו גם להיות קלים יותר מהגיגית 68 ק”ג המשמשת באליז הקיימת. גלים רמזו כי אלומיניום עשוי להחליף כמה לוחות פיברגלס כדי למזער גם את המשקל.
• סקירה של Lotus Exige Sport 350
לפני שתגיע אליז החדשה, תוצג גרסת רודסטר של ה- Evora 400 ברגע שהסוף השנה, גם לוטוס אומת לרכב אקספרס. זה יתפקד גג מסיבי פחמן דו-חלקי, שניתן לבטל ביד כמו גם לאחסן בין המנוע כמו גם מושבים. רכב זה יהיה דומה מכנית לטובה הקשה, אולם עם כמה לוחות אחוריים שהשתנו.
כמו כן הצענו את הרעיון של גרסת ספורט קלה ומופשטת יותר של ה- Evora 400, אליו הגיבו גאלס: “אחרי אליז ספורט כמו גם את Exige Sport, אתה יכול לדמיין מה לעקוב אחריו.”

מה אתה מאמין בתוכניות של לוטוס? השאירו לנו תגובה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *