10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized יגואר לנד רובר נתוני הפסד של 302 מיליון ליש”ט עבור Q2 2021

יגואר לנד רובר נתוני הפסד של 302 מיליון ליש”ט עבור Q2 2021

יגואר לנד רובר הגישה את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השני של 2021, ודיווחה על הפסד של 302 מיליון ליש”ט בשלושת החודשים האחרונים בלבד.
המותג הבריטי קובע כי הירידה בכספיו היא בחלקה בגלל המחסור במוליכים למחצה ברחבי העולם, שחייב את המשרד להחזיר את ייצורו-במיוחד על רכב השטח החשמלי לחלוטין שלו, כמו גם התוסף האחר שלו, כמו גם עדין -כלי רכב חשמליים.

Land Rover מציג את המגן החדש של MY23 כמו גם גילוי מהדורה מוגבלת חדשה

JLR צופה כי המחסור עדיין יהיה נושא בשנת 2022, אולם הוא מצפה שהנסיבות ישפרו במהלך שארית השנה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

העתיד לטווח הקצר של המשרד הוא מסיבה זו המשויך כעת בקפידה לביצועי המכירות של מודל המגן שלה. המותג הבריטי קיבל 32,000 הזמנות למגן החדש ברבעון השני של השנה בלבד, המייצג כמעט 40 אחוז מבנק הרכישה שלו לתקופה.
JLR קיבלה שיא של 125,000 הזמנות ברבעון השני של 2021-כמו גם העסק מבקשת להגדיל את המכירות עוד יותר עם הצגתו של הזן הדור החמישי רובר. כעת, במכירה, רכב השטח המתקדם מבוסס על פלטפורמה חדשה לגמרי כמו גם תוצע עם מנועי כוח היברידיים של Plug-in. כמו כן, אומתו של זן חשמלי לחלוטין אומתו להצטרף לקו-אפ בשנת 2024.
יגואר לנד רובר מכוון להפחית את הוצאות החומר לכל רכב שהוא מפתח בסכום של 1,000 ליש”ט במהלך התוכנית של השנה הבאה, בנוסף לפעולה להגנה על אספקה ​​אמינה הרבה יותר של מוליכים למחצה.
JLR הוציאה גם 37 מיליון ליש”ט ברכישת דירוג אשראי CO2 של CO2 מטסלה, שסייעה להוריד את פליטת הצי האופייני של החברה וכן אפשרו לעסק למנוע חיוב של 89 מיליון ליש”ט בגין אי עמידה בתקן האחרון.
עכשיו לחץ ממש כאן כדי לבדוק את כל החדשות האחרונות ב Rover Variety החדש של 2022 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *