10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized גלריה: קלאסיקות מורשת יגואר בקובנטרי מוטופסט 2015

גלריה: קלאסיקות מורשת יגואר בקובנטרי מוטופסט 2015

, קובנטרי מוטופסט השנתי השני יצא למפץ בסוף השבוע האחרון, בין היתר בזכות נוכחות המורשת הנרחבת של יגואר. המותג הבריטי חגג את יום השנה ה -80 שלו באירוע, והביא כמה מכלי רכבי הייצור ההיסטוריים והחשובים ביותר שלו כמו גם מרוצים.
קובנטרי מוטופסט הוא אירוע חדש למדי, כמו גם רואה את סיטי מידלנדס נעצר בחגיגה רועשת של שלושה ימים של כל רכב. דרך הסאונד של העיר סגורה כמו גם הופכת למעגל רחוב, שם כל מה שמרוצי Le Mans המסורתיים, רכבי BTTC כמו גם צוותי הסחף מציגים את כישרונותיהם בענן של רעש כמו גם עשן צמיגים.
27

לצד הפעילויות המרגשות במוטופסט החופשי-למוט, מסכים סטטיים של מגוון עצום של מנועים מסורתיים עשויים להתגלות מנוקדים ברחבי העיר, בנוסף לעיצובים חדשים כמו גם לחגיגות מוזיקה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

יגואר הזמין אותנו כחלק מחגיגות יום השנה שלה, כמו גם סיפק לנו פינוק מיוחד בסוג הברכיים המהירות של הנסיעה במורשת המורשת שלה משנת 1956, בין מספר דגמי מורשת לא יסולא בפז, ה- XE החדש סלון כמו גם מכונית התגובה המהירה של SSC מסוג F-SSC.
לחץ על גלריית התמונות כמו גם על קישור וידאו למעלה כדי לראות פרטים על אוסף הרכב המולטי מיליון פאונד העוסק בכביש הטבעת של קובנטרי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *