10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “צעד קדימה מרצדס – עדיין ראשונה מאוד כשזה נוגע לטכנולוגיה חדשה”

“צעד קדימה מרצדס – עדיין ראשונה מאוד כשזה נוגע לטכנולוגיה חדשה”

מוסתרת מתחת להסוואה שלמעלה היא המכוניות והמשאית המתקדמת ביותר שנתקלנו בהם – מכוניות ומשאית שתוכלו להשיג במהלך 12 החודשים הקרובים. כמו כן, אין זה מפתיע שיש כוכב בן שלוש נקודות במכסה המנוע.
במהלך ההיסטוריה הארוכה שלה, מרצדס רשמה פטנטים אבטחים רבים יותר מכל סוג של מכוניות אחרות ומשאיות, כמו גם הייתה ראשונה מאוד לשווק עם כל מה שמכוניות ומשאיות של מטיילים לדיזל עד ABS כמו גם כריות אוויר.
המחלקה האלקטרונית החדשה שמוסתרת על ידי ההסוואה המעורערת שלמעלה תכה אותך בחידוש המוצע, וכמעט הופך את האח הגדול יותר, האקסטרווגנטי יותר שלו, ה- S-Class, נראה מיושן!
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

מרצדס בדרך כלל מגלגלת את הסט החדש שלה מעיצובים גדולים יותר לקטנטנים, אולם כזו היא המהירות שבה הטכנולוגיה מתפתחת, היא לא יכולה לחכות-כך שה- E-Class מקבל טכנולוגיה ל- S-Class עדיין אין.
הנה טעימה: תוכל לפתוח אותו עם הטלפון החכם שלך בכיס ולא עם מפתח; תוכל להשתמש בטלפון שלך כדי להחנות את המכונית שלך; נהיגה חצי אוטונומית תקל על החיים הרבה יותר על הנהג בכביש המהיר; כמו כן, זה יכול להתריע בפני מכוניות ומשאיות אחרות של סכנה פוטנציאלית בדרך קדימה.
כל זה, ובנוסף זה יסייע לך למנוע תקלות, כמו גם להבטיח אותך הרבה יותר טוב אם השפעה אינה נמנעת.
אני מגלה את המירוץ הטכנולוגי הזה מרתק, לא רק בגלל הדברים היצירתיים שמגיעים, אולם מי מגיע לשם קודם. בואו נהיה כנים, לא ייקח הרבה זמן מה שהסברתי לעיל הוא דבר שבשגרה במון מכוניות ומשאיות מצוינות – יש לנו את ההנאה לשמוע את התוכניות הגדולות של כל מכוניות ויצרנית משאיות, כמו גם המון שרים את אותן מנגינות טכנולוגיות בדיוק (או דומות במיוחד).
זה מכיוון שהם משתמשים באותם ספקים בדיוק שמספקים את הדברים היצירתיים באמת.
אבל תמיד יש מכוניות ויצרנית משאיות אחת שמגיעות לשם קודם, וכששוב, זו מרצדס שמובילה את הדרך.
האם אתה מאמין שמרצדס נמצאת בחזית מכוניות חדשות וטכנולוגיות משאיות? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *