10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Jaguar I-Pace עודכן עם Premium Black Pack כמו גם באמזון Alexa

Jaguar I-Pace עודכן עם Premium Black Pack כמו גם באמזון Alexa

ל- Jaguar I-Pace כבר אין את קטע SUV החשמלי Premium לעצמו. מרצדס הציגה את ה- EQC כמו גם לאאודי יש כעת את ה- Q4 E-tron-לכן, כדי לשמור על אפו לפני התחרות, יגואר ביצע כמה ציוצים קלים למפרטי ה- I-Pace.
ראשית, הרוכשים יכולים כעת לבחור חבילה שחורה פרימיום חדשה, המחליפה את הסורג המשותף של המכונית, סביבת חלונות, כובעי מראה דלתות כמו גם תגים להחלפות שחורות. גם הצרור מוסיף גלגלי סגסוגת שחורים בגודל 22 אינץ ‘, ספוילר אחורי חדש כמו גם מתלה אוויר.

Jaguar XE, XF כמו גם F-PACE רוכשים 296BHP מנוע בנזין 2.0 ליטר

יגואר הוסיפה גם משטח צבע לבן לבן אוסטוני לשילוב הצבעים של ה- I-Pace, כמו גם שיפר את מערכת ההדבקה של המכונית על ידי הוספת אמזון אלקסה כמשותפת למערכת Pivi Pro שלה. שדרוג זה מאפשר לנהגים לנהל את הניווט של המכונית כמו גם את המוזיקה, לבדוק חדשות כמו גם עדכוני מצב מזג אוויר וכן לקשר לגאדג’טים חכמים עם פקודות קוליות קלות.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

כמו כן ניתן לקשר את המערכת לכל סוג של גאדג’ט המותאם לאמזון שיש לך בבית, כמו גם להשתמש בו כדי לבדוק דברים כמו רמת דמי הסוללה של רכב השטח, להישאר מגוון, כמו גם אם דלתות המכונית נעולות.
שדרוג Amazon Alexa יתגלגל גם כעדכון אוויר לאזור שכבר הוא הבעלים של I IN PACE מצויד במערכת ה- PIVI Pro Infotainment המשודרגת של יגואר. הבעלים יקבלו הודעה בקרוב עם עדכון בזמן על מסך המגע של המכונית שלהם.
כמו כן, קונים מקבלים טכנולוגיה חכמה אחרת, כגון כרית טעינה סמארטפון אלחוטי מתחת לקונסולה המרכזית עם שטח מספיק לשני מכשירים. גם ל- EV יש מגבר אות מובנה, שיכול לסייע בשיפור קבלת הרשת באזורים מרוחקים.
שום דבר לא השתנה באופן מכני בגרסה המעודכנת הזו של ה- I-Pace. הוא כולל את אותה חבילת סוללה של 90 קוט”ש בדיוק כמו גם מתח הכוח כפול-מוטורי, המקים 396 כ”ס כמו גם מומנט של 696 ננומטר. יגואר קובע שמספיק לזמן 0–62 קמ”ש של 4.8 שניות כמו גם מגוון מקסימלי של 292 מיילים של “נהיגה בעולם האמיתי”.
כעת בדק את מערך ההמרות של EV של Electogenic עבור יגואר E-Type …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *