10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile למעלה ממאה רכזות טעינה מהירות של רכב חשמלי שיובלו ברחבי בריטניה

למעלה ממאה רכזות טעינה מהירות של רכב חשמלי שיובלו ברחבי בריטניה

יותר ממאה רכזות טעינה מהירות חדשות לרכבים חשמליים יש לגלגל ברחבי בריטניה, כאשר הראשון מציג את הקיץ.
החזית החשמלית הראשונה – שהוקמה על ידי חברת אנרגיה בר -קיימא Gridserve – תיפתח ליד Braintree, אסקס בהמשך השנה. זה יציע 24 מגדלי -על EV, המציע מהירויות טעינה של עד 350 קילוואט.

בריטניה זקוקה ל -16.7 מיליארד ליש”ט השקעה בטעינה של רכב חשמלי בכדי לפגוע ב 2035 שערים

החזקות החשמליות – אשר אמורים להתפתח בנתיבים קדחתניים כמו גם בחיבורי רשת חזקים קרובים לעיירות, ערים כמו גם מרכזי העברה גדולים – יופעלו על ידי אנרגיה מתחדשת שמקורם בפאנלים סולאריים כמו גם בפרויקטים אחרים של אחסון סוללות.
5

כדי להעביר את הזמן בזמן שהרכבים שלהם גובים-טופ-אפ מלא לוקח כ -30 דקות עבור EVs הנוכחיים עם יכולת טעינה מהירה-הנהגים יוכלו לעשות שימוש בבניין בן שתי קומות באתר עם בית קפה, סופרמרקט, גבוה -בחרת המהירות כמו גם כל דבר אחר שהיית מצפה לגלות בתחנת שירות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

בנוסף, הבניין יתפקד במרכז חינוך, ויספק מידע על כלי רכב חשמליים כמו גם על אנרגיה בת -קיימא, במטרה לשפר את אמון הצרכנים בטכנולוגיות כאלה.
GridServe מנהלת שיחות עם הרשויות האזוריות ברחבי בריטניה, כמו גם שמה שמטרתה לרשתן תפעול של חזיזות חשמליות של 100 חזקות תוך חמש שנים, כאשר מספר אתרים נוספים צפויים להתחיל לבנות לפני סוף 2020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *