10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized וולוו לא מתכננת לשלם קנסות CO2

וולוו לא מתכננת לשלם קנסות CO2

וולוו טוענת באומץ כי היא תמנע מתשלום קנסות הקשורים ל- CO2 בשנת 2020.
בעוד שמפיקים אחרים נאבקים להביא את ה- CO2 הממוצע שלהם מתחת ליעד האיחוד האירופי של 95 גרם/ק”מ (שעדיין חל בבריטניה לאחר הברקסיט) כדי להימנע מקנסות, וולוו בטוחה כי הממוצע שלה יהיה מתחת לנתון זה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• טעינה חדשה של וולוו XC40 חשמלית חשופה
לעומת השנה, על יצרני הרכב להשיג נתון CO2 ממוצע עבור כל המכוניות שהם מוכרים מתחת ל 95 גרם/ק”מ. עבור כל G/km מעל יעד זה, היצרנים מסתכנים בעונשים שעלולים להיתקל במיליוני יורו. עם זאת, וולוו אומרת כי השילוב של דגמי טעינה פלאג-אין והיברידיות קלות שהוא מתגלגל על ​​פני הטווח שלו מרמז שהוא יימנע מכל קנסות.
בשיחה עם Car Express, מתיאס ברגלונד, מנהל בכיר, אסטרטגיית הנעה, אמר: “איננו מתכננים לשלם קנסות. אנו מכוונים ליותר מ 20 אחוז מהמכירות שלנו בשנת 2020 להיות דגמי פלאגין, מה שיוריד את ה- CO2 הממוצע שלנו. ושילפנו את קיבולת הסוללה שלנו השנה בהשוואה לשנה שעברה. ”
כחלק מיישום יעדי CO2 החדשים, מכוניות שנמכרו עם פליטות CO2 מתחת ל 50 גרם לק”מ השנה יספרו כפולות לעבר היעד הכולל של החברה CO2. עם מכוניות כמו ה- Hybrid החדש של ה- XC40 Plug-in, הפולט 41 גרם/ק”מ בלבד, וכל דגם אחר בהרכב הזמין שלו עם PHEV Powertrain, וולוו ממוקמת היטב כדי לנצל את פרצה 2020.
וולוו יש תוכניות גדולות להפחית את ה- CO2 הממוצע שלה עוד יותר. “הטעינה של XC40 תהיה הראשונה מבין חמש EVs המלאים שנשיק בחמש השנים הבאות”, אמר לנו ברגלונד. “עד שנת 2025 אנו מתוודעים ל 50 אחוז מכל המכוניות שאנו מוכרים כדי להיות מלאי EV.”
וולוו טוענת כי יש לה כבר ‘אלפי הזמנות לדגם הטעינה ה- XC40 החשמלי המלא שלה, שנמצא במכירה במחצית השנייה של 2020. גרסה חשמלית לחלוטין של XC90 חדש לגמרי צפויה להיות ה- EV הבאה הושק בשנת 2021.
מהן המכוניות החשמליות הטובות ביותר במכירה? עבור לאתר אחותנו שנסע אלקטרי כדי לגלות עכשיו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *