10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile שברולט חושפת זוג מהדורות מיוחדות של קורבט

שברולט חושפת זוג מהדורות מיוחדות של קורבט

GM חשפה שתי מהדורות מיוחדות חדשות של שברולט קורבט מגב התגובות החיוביות לשני רעיונות המוצגים בתערוכת הרכב של SEMA בשנה שעברה. הראשון, שנקרא אטלנטיק, מבוסס על ההמרה כמו גם נשען לקראת גימור אלגנטי הרבה יותר, ואילו השני, שנקרא פסיפיק, מבוסס על הסטינגריי כמו גם מקבל סטיילינג הרבה יותר אגרסיבי בפנים כמו גם החוצה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

שתי המהדורות כוללות את חבילת ה- Z51 כבסיסית (מכשירים בסיסיים כבר בכל הדגמים בבריטניה) וכן פונקציות מחצלות רצפה בהתאמה אישית, מפזרים שומרי שומרת כמו גם את צלחת המספר האחורי. בנוסף האטלנטיק, מקבל מפצל קדמי פופולרי בסגנון Z06, פתחי חוץ אפורים של כריש, גרפיקה מצנפת כמו גם תוספות מערכת קירוי, גלגלי כרום כמו גם מזוודות בהתאמה אישית.
העיצוב של האוקיאנוס השקט מוסיף פסי מירוץ שחורים בסאטן באורך מלא, גלגלים שחורים סאטן עם כובעי מרכז סטינגריי, סיבי פחמן גוף גוף וכן לוח מערכת קירוי, ספוילר אחורי פחמן, מראות כמו גם תגים חיצוניים כמו גם מצלי בלמים אדומים. בפנים ישנם מושבי ספורט תחרותיים שגוזמים בקצוות אדומים או שחורים, סיבי פחמן כמו גם כיסוי רכב מקורה. בחירות צבע מוגבלות לאדום, שחור, לבן, רסיס או אפור.
• סקירת שברולט קורבט סטינגריי
מתחת לעור תגלו את ה- V8 בנפח 660 כ”ס 6.2 ליטר, המסוגל לכסות 0-62 קמ”ש תוך 4.2 שניות, בשתי המכוניות, אם כי האטלנטי העברת ספר יד. חבילת ה- Z51 המתאימה לסטנדרט מוסיפה דיפרנציאל של החלקה מוגבלת, צמיגים גדולים יותר, גלגלים כמו גם בלמים, בתוספת השעיה מוצקה יותר.
אין עדיין חדשות בעלויות או שמא שתי המהדורות הללו יוצעו ללקוחות בבריטניה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *