10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile BMW 3 Series 2015: מנוע, טק כמו גם סטיילינג טוויקס

BMW 3 Series 2015: מנוע, טק כמו גם סטיילינג טוויקס

BMW חשפה את סדרות ה- 3 החדשות שלה, כמו גם למרות שהיא לא נראית כל כך שונה למנהל הקומפקטי הקומפקטי הנוכחי, הוא תוקן מאוד.
סדרת 3 החדשה, המוצגת במינכן בשבוע שעבר בסלון כמו גם ב- Touring Giases, מקבלת כמה ציוצים מכריעים, כולל מנוע בנזין טורבו חדש עם שלושה צילינדרים וכן היברידי פלאל-אין אונייה, כביכול 330E. הסטיילינג עודכן בעדינות גם בפנים וגם בחוץ, כדי לשמור על המכוניות והמשאית תחרותית כנגד מאגר יריבים מיומן בהדרגה, כולל יגואר XE החדש, מרצדס C-Class כמו גם אאודי A4 הקרוב.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

העדכונים של אמצע החיים מסמנים 40 שנה בהתחשב בכך שהופעת הבכורה של סדרת E21 3 המקורית בשנת 1975. אחרי שלוש שנים בלבד, העיצוב הזה שיפר את מכירות BMW ברחבי העולם ב -74 אחוזים, כמו גם הסדרה 3 המשיכה כשירות המותג הרבה מכוניות ומשאיות בולטות מאז. למעלה מ -14 מיליון דוגמאות גילו עתה בתים ברחבי העולם, כאשר הסדרה 3 מהווה כ- 25 אחוז מהמכירות העולמיות של המותג.
30

עדכוני BMW 3 סדרה 2015
ב.מ.וו בבירור לא רואה את ה- XE הנאה כמו גם איום רב, מכיוון שהוא רק מחזיר את האורות כמו גם הוציא כמה ציוצים קטנים של פגוש. פנסים ראשיים באופציונליים המובילים מקבלים אינדיקטורים ‘גבות’ חזקים, ואילו היחידות הנפוצות מתפקדות מתוקנות אורות ריצה של LED בשעות היום. מתחת לכך, מעצבים התקנו פתחי אוורור רחבים יותר של אוויר, בנוסף לצריכה מרכזית מעוצבת מחדש – שלא בולטת בבקרת שיוט הרדאר של המכונית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *