10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מתיחת פנים חדשה של BMW 1 סדרה גילתה ב- The Open

מתיחת פנים חדשה של BMW 1 סדרה גילתה ב- The Open

BMW תתקן קוסמטית את משפחת ההאצ’בק של סדרה 1 בהמשך השנה, ותוכלו לראות את השינויים כאן ב- M135i המותאם לטווח-המובחן על ידי סגסוגת 18 אינץ ‘המותאמת לו גלגלים, מראות דלתות כסף ומצבי בלמים של ביצועים כחולים.
מלפנים, ב.מ.וו ניסתה לסגור את פניו של הסדרה 1 עם סורגי כליות פופולריים הרבה יותר, הכוללים את הרצועות האנכיות הדקות שנראו ב- M5 ו- M6 המותאמים לפנים. הסוואה סביב הקצוות התחתונים של הפנסים רומזים על ניפינג ומתחבבים ליחידות הקלות, בעוד שבקטע הפגוש התחתון הצטמצם מחדש את צריכת האוויר כדי להתאים לאחות הקופה של M135i, ה- M235i. ב.מ.וו הפילה גם את חלקי האוויר הדקים והנמוכים לפנס ערפל מעוגל בחלקים החיצוניים.
השינויים במאחור M135IS הם אפילו הרבה יותר עדינים, עם רק כיסוי קטן לפגוש אחורי מוכר. נראה כי אשכולות האור האחוריים הקופסא יועברו לסדרת 1 הסדרה 2015 ללא שינוי.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

בפנים, BMW עשויה להציע את ההגה החדש והספורט הדק-ספור כוח ומומנט, צריכת דלק ותפוקת CO2. המפרט הקונבנציונאלי אמור גם להתגבר מכיוון ש- BMW נראה להדוף את ההתנגדות החזקה מצד מרצדס A-Class, אאודי A3 ו- VW גולף.
באשר ל- M135i בתמונה, הוא צפוי שהמנוע הישר-שישי של 3.0 ליטר טורבו-שישה ישמור על תפוקת החשמל שלו ב -316 כ”ס, שנמצאת מתחת לשריר 3222 כ”ס של M235i בגלל נקודת המחיר היקרה בהרבה של הקופה וקצרה מעט יותר ממוקדת ביצועים.
המראה המסודר של M135i ממתיחת הפנים מרגל כאן מרמז שהוא קרוב לייצור, עם הופעת בכורה צפויה בתערוכת הרכב בפריס באוקטובר 2014. המסירות בבריטניה יבואו ברבעון הראשון של 2015. תמחור סופי יוכרז בסוף 2014.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *