10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile ‘איך נוכל לפגוע ביעדים של 2035 ללא תמריצי רכב חשמליים?’

‘איך נוכל לפגוע ביעדים של 2035 ללא תמריצי רכב חשמליים?’

אנחנו רק בפברואר, אך כבר התגלה מתמודד בסיפור המנוע הגדול ביותר של השנה. ההכרזה כי האיסור על מכירות רכב דלק ודיזל חדש מובא בחמש שנים עד 2035 הוא מספיק משמעותי, בעוד שכולם נתפסו על ידי חדשות שהאיסור יכסה גם כלאיים ותוספים. לאחר מכן, ימים לאחר מכן, שר הממשלה חשף כי ניתן היה להבחין בסוף מרץ כי מענק הרכב החשמלי הנוכחי-מביא לחיסכון גדול בסך 3,500 ליש”ט על עלות רכב כל-חשמלי-ניתן היה לגרש בסוף מרץ.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

אז יש לנו 15 שנה לקנות רכב חדש של דלק, דיזל והיברידי (ו- EVS, לצורך העניין). בהתבסס על מכירות שוטפות, המשווה ל -34.5 מיליון דגמים חדשים שמוצאים בתים – המקבילים לכל רכב בודד בבריטניה המוחלפים. אה, וזה תקף גם לטנדרים-לא הטובים ביותר בחדשות עבור בעלי העסקים הקטנים בבריטניה.
• מכוניות החשמל הטובות ביותר לקנות
עם זאת, השוק היד השני נראה שהוא יישאר מקלט ללא מגע לבנזין. כאשר הרכב הממוצע הוא בן 14 ב- Scrappage, זה קומה של 2049 כמו שהוא אז 2035.
נהגים יודעים גם שיש מכשולים לפנותם לשנת 2035 כדי להפוך למציאות: תשתית, טווח, חובת דלק אבודה ועלות EVS הם בין אלה, וכרגיל מהממשלה, אין בהירות הרבה מזה.
אי אפשר להתווכח עם הצורך לשפר את איכות האוויר, ואילו מכוניות חשמליות מציעות יתרונות אמיתיים; הצמד הקור האחרון, למשל, סיפק החמצה להדגיש את היתרונות של חימום מקדים בתא, אשר מכשירי EV רבים מציעים כעת.
אנשים זקוקים לרכב שלהם ומחוברים לחופש שהם מספקים, בעוד שבבנזין וסולר יש מאה של מורשת במדינה זו. שיתוף פעולה בין ממשלה לנהגים הוא המפתח לביצוע המעבר לעבודה חשמלית. ששר נשיאה היה מוכן לדבר איתנו מעודד, אך נהגים צריכים למכור חלום, ולא לאיים בסיוט יקר.
אתה מסכים עם הוגו? ספר לנו את המחשבות שלך בתגובות למטה ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *