10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מרצדס-AMG GT3 היא טיול אחרון לסערה V8 6-ליטר V8

מרצדס-AMG GT3 היא טיול אחרון לסערה V8 6-ליטר V8

זה היה רק ​​עניין של זמן עד שמרצדס לקחה את דרכה של AMG GT Supercar והעניקה לה את הטיפול באליפות מירוץ GT3. ה- AMG GT3, המוצג בתערוכת הרכב של ז’נבה, מסמן את הופעתו הסופית של V8 6.2 ליטר V8 המוחלט של המשרד.
המפלצת AMG GT3 Track Monster, אסטון מרטין ואאודי בעונה הבאה של GT3. זה משתלט על המירוץ המצליח ביותר מבוסס SLS, ורמז על מודל אפשרי של דרכים כדי להתמודד עם פורשה 911 GT3.
9

מאז ש- AMG החלה בתוכנית התמיכה במירוצים בשנת 2010, SLS AMG GT3 השיגה 182 ניצחונות בסך הכל, 98 עמדות מוט ו -930 עשרת המיקומים המובילים. אז ל- AMG GT3 יש כיבוש מפואר לעמוד בו, ומרצדס מביעה שאיפה “לנצח את הטוב ביותר במשחק”.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

החדשות הגדולות ביותר הן שהמשרד יעביר את V8 הישן המוערך באופן טבעי 6.2 ליטר מה- SLS, במקום להנדס מחדש את ה- V8 של ה- Biturbo V8 בנפח 4.0 ליטר GT לדרישות המירוץ האדירות. נראה כי סביר להניח שה- GT3 יהפוך למקום המנוחה הסופי לאותו מנוע ההפעלה האגדי, שניתן למצוא כמעט בכל מכוניות הכביש הישנות של AMG.
9

מנוע זה ייצר 552 כ”ס ב- SLs המירוצים הישנים, המזווג לתיבת הילוכים רציפה עם שישה הילוכים, ורק נאלץ לסחוב סביב 1,350 ק”ג. מרצדס לא חשפה עדיין מפרט מלא או סטטיסטיקות ביצועים עבור AMG GT3, אך אנו מצפים שהם יישארו דומים באופן נרחב למכונית הישנה.
ה- AMG GT3 נושא גם את שלדת מסגרת חלל האלומיניום של מכונית הכביש, אך רכיבים קלים והסרת כל הפינוקים המיותרים יעידו על הפחתה משמעותית במשקל. זה גם מקבל גוף ומסלול רחב יותר, כמו גם צריכות אוויר גדולות יותר, בתוספת אגף אחורי ומפזר משמעותי של AeroFoil, אשר יגביר באופן דרסטי את האווירודינמיקה.
הפנים הוא בסיסי כמו שהייתם מצפים, עם מכשירים דיגיטליים מורכבים של מירוץ, בנק של מתגים על מושבי הדלי של קונסולת המרכז ומושבי סיבי פחמן. למרות שמרצדס לא אישרה דבר, יתכן שנוכל לראות הרבה יותר AMG AMG GT באופק לשנת 2016.

מה אתה חושב על מרצדס- AMG GT3? הודע לנו בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *