10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile פולקסווגן גולף GTE פלאג-אין היברידי המוצג בז’נבה

פולקסווגן גולף GTE פלאג-אין היברידי המוצג בז’נבה

זהו פולקסווגן גולף GTE החדש לגמרי, הכלאה תקעית ממוקדת ביצועים חדשה העוקבת אחר GTI GTI ובדיזל. היברידית פלאג-אין המונעת על ידי דלק, היא תוכננה לתת רמות בקיעה חמות של ביצועים ישרים לצד דמות CO2 נמוכה להפליא של 35 גרם/ק”מ בלבד.
הסטיילינג נוצר בהשראת הגולף GTI, עם אותם גרבי אוויר אגרסיביים וספוילר קדמי נמוך כמו דגם הדלק האייקוני. עם זאת, קבוצה ייחודית של פנסי LED בצורת C שולבה בפגוש, והקווים האדומים על הסורג והפנסים הוחלפו במקום זאת בקצוות כחולים עדינים.
פולקסווגן מציעה את הגולף (לפחות בגרמניה) עם חמישה מקורות חשמל שונים-דיזל, בנזין, חשמלי טהור, גז דחוס וכעת היברידית תוספות. בעיקרו של דבר, הגולף GTE משתמש באותה טכנולוגיית סוללות ליתיום-יון כמו אאודי A3 E-tron, שמשמעותו טווח חשמלי זהה של 31 קילומטר וחסכוכת דלק של 188 מגה-סג ‘.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

הסוללות החזקות הללו מקושרות למנוע חשמלי של 101 כ”ס המבורג לתיבת ההילוכים, ובשילוב עם מנוע ה- TSI בנפח 1.4 ליטר 1.4 ליטר, תפוקת המערכת הכוללת היא 201 כ”ס מרשימה ומומנט של 350 ננומטר דיזל.
הביצועים הם גם נמרצים, כאשר ה- GTE לוקח רק 7.6 שניות כדי להגיע ל -62 קמ”ש ממצב, אך המהירות העליונה מכוסה במהירות 134 קמ”ש. המנוע והמנוע מניעים את הגלגלים הקדמיים דרך תיבת הילוכים DSG משולשת מצמד משולש ומספר מערכות אלקטרוניקה כבדות כדי לנהל בזהירות את זרימת הכוח.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *