10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Audi RS E-tron חדש-טהור-טהור חדש שהושק עם 637 כ”ס

Audi RS E-tron חדש-טהור-טהור חדש שהושק עם 637 כ”ס

, הושק תירון גרנד-חשמלי טהור חדש בצורת ה- Audi RS E-tron GT. זה נוצר כדי לשבת לצד רכב השטח הקיים של ה- E-tron ומכוניות יריבות כמו Tesla Model S ופורשה טייקן. זה יהיה זמין לקנות ממאי, כאשר המחירים יתחילו מ- 110,950 ליש”ט.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

ה- Audi RS E-Tron GT של GT כולל שלושה מנועים חשמליים-אחד לציר הקדמי ואחד לכל אחד מהגלגלים האחוריים. בשילוב הם מספקים מומנט של 590 כ”ס ו -830 ננומטר, אם כי מערכת בקרת ההשקה של EV יכולה להגדיל את תפוקת המערכת ל 637 כ”ס לתקופות קצרות. זה מציין שה- RS יכול לרוץ מ- 0-62 קמ”ש תוך 3.3 שניות בלבד, ויכול להגיע למהירות עליונה מוגבלת של 155 קמ”ש.

2021 אאודי E-Tron GT מגיע למודל טסלה מתחרה

בדומה ל- E-tron GT הסטנדרטי, ל- RS יש חבילת סוללה של 85 קילוואט, אך בגלל מנועים חשמליים חזקים בהרבה, הטווח המקסימלי של EV יורד בין 295 מיילים ל 280 מיילים. עם זאת, היא חולקת את אותה ארכיטקטורת טעינה, מה שמעיד על קונים יכולים לטעון את המערכת במלואה למשך הלילה בעת שימוש בתיבת קיר ביתי 11 קילוואט.
טעינה מהירה של DC נתמכת גם היא. מסופק באפשרותך לגשת למטען של 270 קילוואט, הסוללה של ה- E-Tron GT יכולה לעבור משטוח ל -80 אחוז קיבולת תוך 23 דקות בלבד. זה המקבילה לסביבות 62 מיילים של טווח לכל חמש דקות של טעינה.
12

כדי להתמודד עם מסלול ההינע החזק בהרבה, אאודי התאימה ל- RS עם מגוון שיפורי שלדה על פני ה- E-tron הסטנדרטיים GT. השדרוגים כוללים דיסקי בלמים מצופים טונגסטן-קרביד, מחוגה קבועה בעשר בוכנות, מתלי אוויר אדפטיביים, דיפרנציאל אחורי מתוחכם בהרבה והגה ארבע גלגלים. ניתן לשים לב גם דיסקי בלם קרמיקה פחמן כתוספת אופציונלית.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *