10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מסנני זיהום עיניים חדשים של חתול יכולים לנקות את האוויר בצד הדרך

מסנני זיהום עיניים חדשים של חתול יכולים לנקות את האוויר בצד הדרך

הומצא פילטר חדש בסגנון עיניים של חתול שיכול לנקות אוויר מצדיק בצומת סואן.
התרמילים השקועים חלקית מתמיסת זיהום חברה מבוססת בריטניה מסוגלים לחלץ חומר חלקיקי ומזהמים מזיקים אחרים – כולל NOX, פחמן חד חמצני, פחמימנים ואוזון – מהצד והסינון את האוויר חזרה 99 אחוזים נקיים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

על מנת להתקין את התרמילים, יש לחתוך ערוץ קטן לאמצע הדרך, לתוכו מונחים צינורות אוויר ומחוברים לראשי התרמילים, אשר אז ישבו שקועים חלקית במשטח הכביש, ונראים דומה עיני חתול.
לאחר מכן המערכת מחוברת לתחנת אוויר – בערך באותו גודל כמו תיבת טלפון – היושבת בצד הדרך. ניתן להשלים את תהליך ההתקנה בצומת אחד תוך פחות מ- 24 שעות.
תומאס דלגאדו הוא מנכ”ל פיתרון זיהום והמציא את הטכנולוגיה. הוא אמר: “הגיע הזמן שהממשלה והרשויות המקומיות ינקוטו בפעולה אמיתית.
“ישנם כ -40,000 מקרים חדשים של אנשים ברחבי הארץ הסובלים ממחלות קשות הקשורות לזיהום – כמו מחלות לב כליליות, סרטן ריאות ואסטמה – כל שנה בגלל זיהום מבוסס כבישים בבריטניה בלבד, ולפחות 9,000 איש מתים בטרם עת בטרם עת. כתוצאה מכך בכל שנה. ההשלכות של איכות אוויר ירודה הן טרגיות, אך אנו יכולים לשנות זאת מהר מאוד. ”
זיהום אוויר עולה כעת ל- NHS יותר מ- 20 מיליארד ליש”ט בשנה. דלגאדו האשים אזורי אוויר נקיים, כמו Ulez של לונדון, רק “להעביר את הבעיה מאזור אחד למשנהו”. הוא הוסיף: “מכוניות חשמליות הן נהדרות, אך מכיוון שהיא עומדת כיום הן אינן אפשרות אפשרית עבור רוב הצרכנים או החברות, ואיכות האוויר צריכה להשתפר כעת.
“יש שיחות על איסור על מכירת כלי רכב דלק מאובנים עד שנת 2040, אך אם לא ננקוט צעדים בינתיים – כמו יישום פיתרון זיהום בעיירות ובערים – זה בלתי נמנע שלפחות 200,000 איש ימותו שלא לצורך. ”
האם מסנני העיניים של החתול הם רעיון טוב? ספר לנו את המחשבות שלך למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *