10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile הונדה סיוויק SI עשויה לתצוגה מקדימה של סוג S

הונדה סיוויק SI עשויה לתצוגה מקדימה של סוג S

הונדה חשפה גרסה חדשה של ה- Civic SI בתערוכת הרכב בלוס אנג’לס, כמו גם היא קשורה תחילה רק לשוק האמריקני. עם זאת, החדשות הגדולות עבור צרכני בריטניה הן שהסיוויק SI עשוי להפוך את השיטה שלה לבריטניה, ומגועדת כסוג S. Type S הוא בית באמצע הדרך בין עיצובים אזרחיים בסיסיים כמו גם מכוניות ה- Rifebreathing מסוג R.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

ה- Civic מוצע למכירה באמריקה קצת עכשיו, כמו גם אמור להופיע בבריטניה באביב הבא. סדרה של 1.0 ליטר כמו גם מנועי טורבו בנפח 1.5 ליטר תציג, כאשר ה- Civic SI יקבל את היחידה בנפח 1.5 ליטר המופעלת ביותר, המזווגת למדריך לשישה הילוכים.
31

הונדה טרם חשפה תפוקת כוח עבור ה- Civic SI, אם כי כבר מוצעת אזרחית בארה”ב עם 172 כ”ס. עם זאת, Auto Revive כבר דגמה גרסת 201BHP של אותו מנוע בדיוק בפרד בדיקה ביפן, המזווג לתיבת הילוכים אוטומטית של CVT, וזה המנוע ההוא שסביר להניח שהמכונית האירופית.
ה- Civic Si המוצג בתערוכת LA Motor מציג ערכת אוויר מלאה של מפעל, כולל מפצלים קדמיים כמו גם אחוריים, ספוילר אחורי, כמו גם קצה פליטה רכוב מרכזי. הוא רוכב על גלגלי סגסוגת בגודל 19 אינץ ‘עם צמיגי ביצועים גבוהים.
• תערוכת הרכב LA 2016
בפנים, הונדה הבטיחה כי האב -טיפוס מקדימה את מודל הייצור בקפידה. זה מרמז על מושבי ספורט מיוחדים, משמרת הילוך אלומיניום, דוושות אלומיניום, כמו גם ריסומים של חיתוך מתכתי כמו גם תפרים אדומים.
אף על פי שלא התקבלה החלטה סופית אם תגיע עיצוב חם לבריטניה כדי לשבת בין העיצובים הבסיסיים כמו גם לסוג R דגמים.
31

מנהל הונדה אקספרס, דיבר בעבר עם Car Express, הפיליפ קרוסמן הביע רצון להרחיב את המגוון שלו עם גרסאות מנוע הרבה יותר. “הייתי רוצה שנתמודד עם יריבים שיש להם מספר תפוקות כוח מגודל מנוע אחד, לפני שאנחנו מאמינים להציג דגמי נישה חדשים,” הוא אמר לנו.
ה- Civic SI החדש נמצא על המסך בתערוכת המנוע של LA, כמו גם יימכר בארה”ב בשנה הבאה, ומצטרף לסלון, קופה כמו גם דגמי האצ’בק.

האם היית רוכש סוג של הונדה סיוויק? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *