10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile סובסידיות שלאחר קורונאוויירוס למכוניות לא חשמליות היו בזבוז, אומר וולוו בוס

סובסידיות שלאחר קורונאוויירוס למכוניות לא חשמליות היו בזבוז, אומר וולוו בוס

כל תוכניות דמויי פירוק לסבסוד מכירות של מכוניות המונעות באופן קונבנציונאלי לאחר שמשבר הקורונאוויס סיכון להיות “בזבוז כסף”, הבוס של וולוו טענה.
האקאן סמואלסון אמר כי רק הפעלה מחדש או שיפור התמריצים הקיימים על כלי רכב חשמליים תעזור ליצרנים ולהגיב למגמות הצרכנים. “אם אתה עושה תוכניות Scrappage, אתה צריך לעשות את מה שהיית עושה בכל מקרה,” אמר סמואלסון לכנס הווירטואלי של Financial Times Globalloid. “יהיה טוב לקדם טכנולוגיה חדשה – טוב לממשלות לתמוך בכלי רכב חשמליים, שהם יקרים יותר בשנים הראשונות.”

המכוניות החשמליות הטובות ביותר לקנות 2022

הוא הוסיף, “אני מאמין שאחרי Coronavirus זה יהיה תמים לצפות שהכל יחזור לשגרה – לחשוב שהצרכנים יחזרו לאולמות תצוגה ומבקשים מכוניות בנזין או דיזל. ואם ממשלות בדרך כלשהי מסבסדות חזרה לעולם הישן, זה יהיה בזבוז כסף. עליהם להשתמש בכסף כדי לקדם טכנולוגיה חדשה, מכיוון שהם מתכננים לעשות לפני Coronavirus. ”
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

סמואלסון אמר כי וולוו, שהפעילה מחדש את הייצור ברבים מהמפעלים שלה, “עודדה” על ידי התאוששות הביקוש למכוניות בסין. אך הוא הודה כי שוק המכוניות העולמי פועל בשבריר מהיכולת הרגילה שלו. “הבעיה אינה ייצור; הבעיה היא הביקוש מצד הלקוחות, “אמר. “איננו יכולים לייצר יותר ממה שאנחנו מוכרים. אז כרגע יש לנו כמה ימים בשבוע כשאנחנו נסגרים ושולחים אנשים הביתה. ”
הוא אמר ש”קניית נקמה “יכולה להפוך למגמה, בה אנשים מרגיזים בתקופות ארוכות המוגבלות לבית מוכנות יותר לבצע רכישות ברגע שהנעילה תתרחש. “אנשים צריכים להיות מסוגלים לעבור, לצאת מהסגר ולאולמות התצוגה שלנו,” אמר סמואלסון. “אבל בהתבסס על חוויית סין היא תחזור במהירות.”
האם Coronavirus שינה את תוכניות קניית הרכב שלך? קח את הסקר שלנו וספר לנו איך …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *