10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “זן חדש של רכבי שטח ספורטיביים וביצועים בדרך”

“זן חדש של רכבי שטח ספורטיביים וביצועים בדרך”

אגודת היצרנים המוטוריים כמו גם נתוני ההרשמה החודשיים של הסוחרים נמצאים במסלול כלפי מעלה כבר 41 חודשים, כמו גם הסט האחרון התוצאות, ליולי, המשיכו את סיפור ההצלחה. סך הכל של 178,420 מכוניות ומשאיות נרשמו – עלייה של 3.2 אחוזים באותו חודש בדיוק בשנה שעברה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

בסך הכל השנה הוא 1,555,309-דחיפה של 6.5 אחוזים-הכוללת שישה חודשים ראשונים שוברי שיא של 2015, שם ההרשמות בבריטניה הגיעו לשיא של כל הזמנים.
קבורה בשחרור שהלכה עם כל החדשות הגדולות הללו הייתה נתון מדהים שהראה כי שוק קרוסאוברים כמו גם רכבי שטח גבר בשיעור של 88.5 אחוזים בעשור האחרון.
• “נקווה שעיצובי ההילה של פורד מאיר את שאר הטווח”
כן, בדקת את הזכות הזו. 88.5 אחוזים! ככל הנראה המכוניות והמשאית שהתחילה את הטרנספורמציה הזו הייתה הקאשקאי, כמו גם אני יכול לזכור את השאלה שקיבלה את פני ההצהרה המקדימה של ניסאן שהיא זורקת בקע עבור רכבי שטח. הייתה רמה דומה של ספקנות כשב.מ.וו הציגה את ה- X6, מעטים קופיים מעטים האמינו שיעבדו. כעת, כמובן, תחום זה של השוק מתרחב במהירות.
לכן כדאי לשים לב לכל זה בחשבון כשבדקתם את הסיפור שלנו השבוע כי זן חדש של רכבי שטח ספורטיביים וביצועים בדרך.
500X של Abarth ככל הנראה יהיה בין הראשון מבין סדרת עיצובים שמטרתם לייצר נישה אחת נוספת בשוק המכוניות והמשאיות החדשות המתרחבות. בטח, אברת ‘הוא שחקן מינורי למדי בבריטניה, עם זאת אני מבין שמדברים למקורות במספר מותגים מיינסטרים ענקים מוכרים שיש שחקנים ענקיים ברצינות שחושבים על מעבר דירה לטריטוריה זו.
כמובן, בתיאוריה מכוניות ביצועים ומשאיות גבוהות ורכיבות גבוהות לא אמורים לעבוד באמת. אבל, כפי שמראים נתוני SMMT, השוק היה מיומן מאוד בהפיכת מושגים לא סבירים להצלחות מכירות. יהיה מעניין לראות אם זה מכה בנוסחה מנצחת הפתעה אחת נוספת.
האם אתה מתכנן לרכוש קרוסאובר חם? בואו נבין בתגובות למטה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *