10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized קונספט מיצובישי מי-טק רומז ב- ASX ASX

קונספט מיצובישי מי-טק רומז ב- ASX ASX

של כל המראה באגי החוף ומוסתר מאחורי קונספט ה- Mi-Tech של מיצובישי, שנחשף בתערוכת הרכב של טוקיו השבוע, הוא רכב השטח החדש של ASX Compact של החברה.
הקצה הקדמי האגרסיבי עם טיפול באור LED בצורת T והאחור החלקל יותר עם אורות אחוריים גדולים מוגדרים כדי להגיע לייצור, יחד עם תכונות כמו “EV ו- PHEV ICON” מיצובישי-דיבור ללהב הצדדי שיושב קדימה של הדלתות.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• רכבי שטח קומפקטיים הטובים ביותר למכירה כעת
הדור הבא של ASX ימוקם מתחת למודל של Eclipse Cross מתוקן, עם אאוטלנדר חדש לגמרי, המבוסס על קונספט אנגלברג שנחשף בתערוכת הרכב של ז’נבה השנה, צומח ומנוע בנוסף לשוק לשבת בראש טווח ה- SUV של מיצובישי.
Mi-Tech הוא רכב המונע על ידי חשמל הכולל מנוע טורבינת גז לייצור חשמל לסוללות על הסיפון. הרכב יכול לרוץ על דלק, דיזל, אלכוהול או נפט, ואילו ארבעה מנועים חשמליים פנימיים-שניים על כל ציר-נותנים את הנעה ארבעה גלגלים לרכב. גם Plug-in Tech מגביר את טעינה של הסוללה.
טכנולוגיית הגז היא דרך כלשהי להיות אפשרות ייצור פוטנציאלית עבור ה- ASX החדש. ולמרות שמיצובישי חשף בטוקיו כי הוא ישיק שני רכבי שטח חדשים עם Plug-in Power עד שנת 2022, Automobile Express מבין שהדור הבא של ASX לא יהיה אחד מהם. במקום זאת, ה- ASX יהיה זמין עם בחירה של כוח מלא או היברידי-והוא אמור לצאת למכירה מתישהו בשנת 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *