10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized New Ultima RS שהושק עם יצרנית מכוניות העל הבריטית של עד 1,200 כ”ס

New Ultima RS שהושק עם יצרנית מכוניות העל הבריטית של עד 1,200 כ”ס

, אולטימה, בנתה התמודדות הרבה יותר חזקה, טובה יותר עם גרסת האבולוציה שלה קופה, המכונה ה- RS. העדכונים כוללים מנוע חזק בהרבה, הגדרת שלדה מעובדת מחדש, גרסה מתיחת פנים קלות של גוף פיברגלס שלה וחבילת Aero מתוקנת. אולטימה טוענת כי ה- RS הבסיסי ביותר מתומחר באופן דומה ל- BMW M3, בסביבות 60,000 ליש”ט.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

ה- Ultima RS מופעל על ידי V8 בנפח 6.2 ליטר, המורם משברולט קורבט, בארבע מדינות של מנגינה. האפשרויות כוללות את 480 כ”ס LT1, 650 כ”ס LT4 ושתי גרסאות של ה- LT5 בעל סופר -סופר – עם 800 כ”ס או 1,200 כ”ס בוגאטי. כל ארבעת המנועים מאכילים את כוחם לגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים עם פורשה.
• Ultima GTR (1999–2015) מדריך לרכישה וביקורת
במנגינה החזקה הרבים שלה, ה- Ultima RS הוא נקודת התכה של סטטיסטיקות מצטיינות. אולטימה טוענת זמן של 0–60 קמ”ש של 2.3 שניות, זמן 0–100 קמ”ש של 4.8 שניות וזמן 0–150 קמ”ש של 8.9 שניות. המהירות הגבוהה ביותר עומדת על 250 קמ”ש ואילו ה- Ultima RS החדש יכסה את הרבע הקילומטר העומד תוך 9.2 שניות; מהיר יותר ממרצדס A180 יעבור מ- 0–62 קמ”ש.
20
על המודעות שלנו

מבחינת השלדה, ה- Ultima RS מגיע עם קבוצה מובחנת של גלגלי סגסוגת בגודל 19 אינץ ‘, סילויירים מתכווננים בהתאמה אישית, בלמי AP מתכווננים, כלוב גליל מלא וצמיגי מישלן בעלי ביצועים גבוהים. מסגרת החלל של Ultima עודכנה גם כדי להתמודד עם הלהטף הנוסף והקונים יכולים לפרט קבוצה של בלמי דיסק גדולים יותר של 362 מ”מ עם מחוגה של שישה סיר.
עדכוני סטיילינג מוגבלים לסט חדש של פנסי LED ולחופה קדמית ואחורית, שפותחו כך שיתאימו לסגסוגות הגדולות יותר בגודל 19 אינץ ‘. ה- Ultima RS מגיע גם עם חבילה של תיקונים אווירודינמיים, כולם חצובים מסיבי פחמן. אלה כוללים מפצל קדמי גדול יותר, מטוסי צלילה, חצאיות צד חדשות, מפזר אחורי אופציונלי ואגף אחורי מתכוונן.
בפנים, ה- Ultima RS מקבל קבוצה של מושבי דלי עור וגזוזים של אלקנטרה, מכשירים ממותגים ‘Ultima RS’, מיזוג אוויר ולוח מחוונים דיגיטלי עם פונקציית רישום נתונים. תוספות אופציונליות כוללות כלוב גליל גזום עור, שטיחים ומערכת אינפוטינציה אלפינית עם ניווט לווייני וקישוריות Bluetooth.

מה המחשבות שלך על ה- Ultima RS החדש? הודע לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *