10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized נהגים לא מבוטחים שנמלטו עם קנסות קטנים

נהגים לא מבוטחים שנמלטו עם קנסות קטנים

שהונפקו לחצי מיליון נהגים בבריטניה שנתפסו בנהיגה ללא כיסוי ביטוחי מכיוון ש -2010 הם, בממוצע, רק חלק מהאשמה המרבית הקיימת, על פי נתוני ביטוח רכב צ’רצ’יל.
בתי משפט בדרום יורקשייר מתייחסים לנהגים לא מבוטחים ב’טוב ביותר ‘, עם קנס טיפוסי של 260 פאונד בלבד. השווה את זה לבתי משפט וורוויקשייר המחלקים את העונשים הקשים ביותר עם קנס טיפוסי של 385 ליש”ט, אולם זה עדיין בשום מקום קרוב למקסימום המוצע של 5,000 ליש”ט. הקנס האופייני ברחבי בריטניה הוא 322 ליש”ט, ומדגיש חוסר עקביות לאומי בעונשים עבור נהגים לא מבוטחים.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

סטטיסטיקות משרד המשפטים מראים כי העונשים הועברו מכיוון ש -2010, אולם הם עדיין בדרך כלל רק מחצית ההוצאות של 600 פאונד של פרמיית כיסוי ביטוח רכב שנתית טיפוסית.
מבין 473,564 הנהגים מסרו נקודות לנהיגה ללא כיסוי ביטוחי מכיוון ש -2010, הרבה יותר מ -5,000 קיבלו שניים או הרבה יותר אישורים בגין העבירה. נהגים בלתי -מעוברים כמו גם לא מבוטחים גורמים ל -130 מקרי מוות וכן 26,000 פציעות בכל שנה בכבישים בבריטניה.
• כיסוי ביטוחי רכב שחור לקופסה, בסופו של דבר להיות הנורמה
סטיב בארט, ראש הכיסוי לביטוח רכב בצ’רצ’יל, אמר: “ישנם מספר מזעזע של נהגים חסרי אחריות העוסקים בכבישים ללא כיסוי חובה. קנסות גבוהים יותר בהחלט יסייעו להניא עבריינים אלה. ”
“בתי משפט יכולים להוות 5,000 ליש”ט קנסות לנהגים שאינם מבוטחים. עם זאת, הודעת האישום הקבוע של המשטרה היא רק 300 ליש”ט – מחצית מהפרמיה השנתית הביטוחית הטיפוסית.
קנסות טיפוסיים ביותר עבור נהגים לא מבוטחים לפי אזור
וורוויקשייר 385 ליש”ט
צ’שייר 362 פאונד
לונדון 354 פאונד
נורת’אמפטונשייר 350 פאונד
לנקשייר 345 ליש”ט

קנסות אופייניים נמוכים ביותר עבור נהגים לא מבוטחים לפי אזור
דרום יורקשייר 260 £
דורהאם 263 ליש”ט
Humberside 272 ליש”ט
נורתומבריה 274 ליש”ט
דבון כמו גם קורנוול 275 ליש”ט

דעה חושפת אוטומטית: נהגים לא מבוטחים
Auto Defeal בילה זמן רב עם הרשויות במטרופוליטן לאחרונה, וגילתה בדיוק כיצד היא מכוונת לנהגים שאינם מבוטחים.
עם זאת, הקצינים הודו כי הם נתקלים בנהגים שנתפסו מחדש שעות פשוטות לאחר שאחזרו כלי רכב שנתפסו מהלירה. איזו הוכחה חותכת הרבה יותר עשויה להיות שהעונשים הנוכחיים על נהיגה ללא ביטוח הם פשוט לא מספקים?
מה שמוסיף למחמרה הוא ההבנה שזה נושא שפשוט לפתור. הרמות הנוכחיות של קנס פשוט אינן הרתעה, כמו גם עד שהן יעלו באופן משמעותי, זה ימשיך להיות המצב.
איך נוכל להתמודד עם סוגיית נהגים לא מבוטחים בבריטניה? ספר לנו את המחשבות שלך בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *