10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ניסאן נשאר “מחויב לחלוטין” לאירופה למרות שמועות על סולם השוק

ניסאן נשאר “מחויב לחלוטין” לאירופה למרות שמועות על סולם השוק

דוח חדש שפורסם על ידי רויטרס מציע כי ניסאן יכול להסתכל לחזור מהשוק האירופי כדי להתמקד הרבה יותר בשירותו ביפן, סין וארצות הברית.
המשרד צפוי להכריז על שיטה חדשה המכונה “תוכנית ביצועים תפעולית” בהמשך החודש, שיכולה לראות את המותג מרעננים את מערך ההרכב שלו ואת מבנה התמחור, ובכך עשוי לדחוף את החברה בנוסף.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• ניסאן משקיעה 400 מיליון ליש”ט במפעל סנדרלנד
על פי השמועה, התוכנית כוללת פרטים על מגוון רכבים חדשים או מעוצבים מחדש, במיוחד לשווקים היפנים והסיניים. ניסאן מקווה גם לנער את תפיסת ארה”ב כמותג תקציבי עם ה- X-Trail מהדור הבא ואריה EV הקרוב-שניהם יגיעו לבריטניה.
רויטרס דיווחה גם כי ניסאן “יקטין את התחרות” ו”גדיל את שיתוף הפעולה “בין שותפי הברית, רנו ומיצובישי, ובכך עשוי לנצל את הטכנולוגיה ההיברידית של המותג האחרון בדגמים הקרובים.
כל הצעה להגדיל את הנוכחות והרווחים בשוק בארה”ב, יפן וסין לא תוציא לחלוטין את החברה מהשוק האירופי, טוענת רויטרס. הדור השני קאשקאי וג’וק שניהם מוכרים היטב, במיוחד בבריטניה. רכב השטח הגדול יותר מכר כ -350,000 יחידות בהתחשב בכך שהשקתו לשנת 2013, כאשר הקרוסאובר מעביר כמעט 7,000 יחידות בהתחשב בכך שההקדמה שלה בסוף 2019.
בהצהרה אמר דובר ניסאן בבריטניה: “ניסאן נותר מחויב לחלוטין לחזק את מערך המוצרים שלנו באירופה כחלק מהמאמצים המתמשכים שלנו להפוך את השירות לתחרותי הרבה יותר. הג’וק החדש, שהושק בנובמבר האחרון, הוא הצעד הראשון בחידוש מערך הרכב הנוסעים שלנו.
“העבודה כבר החלה להכין את המפעל שלנו בסנדרלנד, בריטניה, להתחיל בייצור הדור הבא של קרוסאובר קאשקאי. ואנחנו דוחפים לחשמל בנוסף את ההרכב שלנו, עם ערכי מוצר חדשים בדרך. ”
ניסאן השקיעה סכום כסף ניכר במתקן הייצור שלה בבריטניה. בחודש מרץ, לפני הנעילה הממשלתית, ניסן קם 400 מיליון ליש”ט עבור שדרוגים למפעל סנדרלנד שלה-כולל 52 מיליון ליש”ט עבור מכבש מתכת גדול במיוחד, אשר יחתום את ציפוי הקאשקאי מהדור הבא כאשר הוא נכנס לייצור מאוחר יותר זה שָׁנָה.

רעב לתוכן הרבה יותר של ניסאן? קרא את סקירת המבחן שלנו לטווח הארוך של ניסאן ג’וק הנוכחי כאן …

הרכבים החדשים הטובים ביותר לשנת 2020 – תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *