10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized קריאות בתעשייה המוטורית למדיניות פליטת CO2 “עקבית”

קריאות בתעשייה המוטורית למדיניות פליטת CO2 “עקבית”

תעשיית הרכב בבריטניה פגעה במדיניות הממשלתית ביעדי פחמן דו חמצני (CO2), ומזהירה כי “סדר היום נגד דיזל” מסכן את הסיכויים שהמטרות CO2 קשוחות נפגש עד 2021.
השיחה עוקבת אחר הידיעה כי 2017 חלה את העלייה הראשונה בפליטת CO2 הממוצעת ברשומה – פיתוח שדווח על ידי Auto Express לתום השנה שעברה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• הממשלה מאבדת בתיק בג”ץ על תכניות זיהום
דו”ח טרי של אגודת היצרנים והסוחרים המוטוריים (SMMT) מדגיש את פליטת CO2 של CO2 ממוצעת של CO2 גדלה ב -0.8 אחוזים בשנת 2017, וכיום הוא עומד על 121 גרם/ק”מ. זה למרות הפחתה שנתית של 5.9 אחוזים נחוצים לתעשייה לעמוד ביעדי CO2 שנקבעו לשנת 2021, אשר ידרשו מכוניות חדשות לפלוט רק 95 גרם/ק”מ של CO2 בממוצע.
ה- SMMT אומר כי כמעט מחצית מחצית ה- CO2 של 2017 ניתן לייחס לירידה של 17.1 אחוזים בשנה שעברה במכירות מכוניות דיזל, אשר בדרך כלל מייצרות פחות CO2 מאשר עמיתיהם לדלק.
הארגון מאשים את נפילתו של דיזל בפופולריות ב”בלבול על מדיניות הממשלה “, וקורא” עקביות מהממשלה בהודעות לצרכנים. ” הדו”ח מדגיש גם כי מכוניות חדשות פולטות 12.6 אחוז פחות CO2 מהדגמים שהם מחליפים, ושליש פחות ממכוניות משנת 2000.
המדיניות הממשלתית בנושא דיזל השתנתה עם השנים. כשגורדון בראון היה קנצלר הממלכה, עודדו הקונים לרכוש מכוניות דיזל עם תמריצי מס הקשורים לפליטת CO2 הנמוכה שלהם.
עם זאת, מהיר קדימה לשנת 2017, ותקציב הסתיו של פיליפ האמונד חלה עלייה בשיעורי הבלו של רכב בשנה הראשונה (מס כביש) עבור מכוניות דיזל, יחד עם עלייה של אחוז אחד במס הרכב של החברה עבור דגמי דיזל.
מייק הווס, מנכ”ל ה- SMMT, שקרא ל”גישה עקבית יותר לתמריצים ומיס בין לילה; אנחנו גם לא יכולים לעשות זאת לבד.
“סדר היום נגד דיזל החזיר את ההתקדמות בשינויי האקלים, בעוד שביקוש לרכב חשמלי נותר נמוך באופן מאכזב בין דאגות הצרכנות סביב טעינה של זמינות ותשתית טעינה. כדי להאיץ את חידוש הצי, על הנהגים להיות בעלי אמון להשקיע במכוניות הנקיות ביותר לצרכים שלהם – עם זאת הם מופעלים. ”

כעת קרא על רשת טעינה EV שתוכננה על ידי הרשת הלאומית …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *