10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Vauxhall Adam Unlimited מציע אפשרויות התאמה אישית נוספות

Vauxhall Adam Unlimited מציע אפשרויות התאמה אישית נוספות

Vauxhall הציג את אדם Unlimited, מפרט חדש לרכב של אדם סיטי, כמו גם סלעי אדם משופעים שמוסיפים קומץ מכשירים נוספים כמו גם מאפשרת לך לשנות עוד יותר אלמנטים של הסטיילינג בעת ההזמנה.
ה- Unlimited מצטרף ל- JAM, Glam כמו גם סלאם בטווח, כמו גם מקבל גלגלי סגסוגת 16 אינץ ‘, בקרת שיוט, בקרת אקלים, Bluetooth כמו גם קישוריות USB, פנסי ריצה בשעות היום כמו גם גלגל הגה עור כסטנדרט. שירות הקונסיירז ‘Onstar של Vauxhall מותקן גם הוא, כמו גם זה כולל נקודה חמה WiFi המשתמשת ב- 4G במשך שבעה מכשירים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• סופרמיניס המשובח ביותר
הקצוות החדשים עולים מ- 12,260 ליש”ט באדם, אולם עוברים 15,875 ליש”ט באדם סלעים. עבור הכסף הנוסף אתה מקבל גובה טיול נוסף של 15 מ”מ, חלונות כהים, חיפוי גוף מחוספס למראה, עליון להמרה כמו גם קדמי נורות LED כמו גם אחורי.
מגוון בחירות ההתאמה האישית בעיצוב הבלתי מוגבל כולל כעת צבע גוף, צבע גג, סגנון גלגל סגסוגת, חיתוכי פנים כמו גם נייר כסף כמו גם אפשרויות טק כמו מערכת טעינה אלחוטית חדשה לטלפון הנייד שלך. מערכת זו מאפשרת לך למקם את הטלפון התואם שלך במגש מיוחד כדי לשמור עליו למעלה, כמו גם זו בחירה של 150 פאונד עבור העיצוב הבלתי מוגבל בלבד.
האם אתה מעריץ של המכונית של ווקסהול אדם סיטי? תן לנו להבין מה אתה מאמין למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *