10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile 20 מיליון ליש”ט הרוס פרארי 250 GTO החזירו

20 מיליון ליש”ט הרוס פרארי 250 GTO החזירו

דוגמה בתולית לאחת המכוניות והמשאיות הנדירות ביותר כמו גם ביותר שנבנו אי פעם, פרארי 250 GTO, הושסה בשנת 2012 בתקלה על מסלול מירוץ צרפתי. כעת הוא הוחזר בקפדנות על ידי החטיבה ההיסטורית של פרארי, כמו גם צפוי להיות שווה בערך 20 מיליון ליש”ט.
• המכוניות והמשאיות היקרות ביותר שנמכרו אי פעם במכירה פומבית
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

אתה יכול לראות את הכונן הראשון של פרארי 300 כ”ס V12 מאז התאונה ההיא בסרטון למטה.
משוחזר פרארי 250 GTO וידאו כונן ראשון מאוד
בימינו מכוניות ומשאיות עכשוויות רבות כתובות על ידי עסקי כיסוי ביטוחי לאחר תקלות לכאורה קלות, אולם עבור כמה קלאסיקות שאינן אפשרות. כשחושבים על כך ש- Ferrari 250 GTO האחרון למכירה הגיש 52 מיליון דולר, אתה מתחיל להבין מדוע כסף לא היה פריט לשיקום פרארי הפגום הספציפי הזה.
רק 39 דוגמאות למכוניות הספורט והמשאית של משנות השישים של המירוץ נוצרו אי פעם, כמו גם פחות בדרך כיום. מבין 250 ה- GTOs ששורדים, רובם נשמרים מוסתרים במנעולים מאובטחים, אולם איש העסקים המיליארדר האמריקני כריסטופר קוקס התקיים מספיק כדי להסתכן למסלול מירוצים בדוגמא שלו בשנת 2012, וסימן 50 שנה לדגם.
5

במהלך האירוע, פרארי 250 GTO, עם כחול ייחודי כמו גם שעון מירוץ צהוב, התנגש במכוניות ומשאית אחת נוספות כמו גם נזק חמור חווה. קוקס החליט שהבחירה היחידה הייתה להחזיר אותה למפעל פרארי לשיקום מלא.
Ferrari Classiche, חטיבה של המותג האיטלקי המשחזרת באופן אותנטי את העיצובים המסורתיים שלה עם חלקים אותנטיים, בילתה למעלה משנתיים בשחזור המכונית במהירות. הוכרז כי שווי המכוניות והמשאית לא הצטמצם באופן משמעותי, כך שהדוגמה שהוחזרה לחלוטין עשויה להיות במהרה לשווה 20 מיליון ליש”ט אם אי פעם היה למצוא למכירה פומבית.
האם בילית אי פעם המון כסף להחזיר מכונית מסורתית? ספר לנו על זה בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *