10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile אלון מאסק מגן על אמינות טסלה לאחר שהספקות הגיעו לעלות נתח

אלון מאסק מגן על אמינות טסלה לאחר שהספקות הגיעו לעלות נתח

אמינותה של טסלה עלתה בסתירה לאחר שהאמינותה הובאה לדאגה על ידי הפרסום של ארה”ב דוחות הצרכנים שמבטלים את הצעתם לגבי עיצוב טסלה, כמו גם להוריד את אמינותה ל”הצעתם “לעיצוב טסלה, כמו גם לאחור את אמינותו ל”הצעה, את אמינותה ל”הצעתם” לעיצוב טסלה Sla S ‘גרוע מהממוצע’. מנכ”ל טסלה, אלון מאסק, לקח לטוויטר כדי להגן על אמינות מוצריו, וקבע כי רק רכבים ישנים הושפעו.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

עלות המלאי של ענקית הרכב החשמלי האמריקני החלה לסתיו זמן קצר לאחר שפרצה החדשות, צנחה בעשרה אחוזים לנמוכים ביותר שהייתה כמעט בשישה חודשים. עם זאת, העלות החלה לטפס מאז.
• עיצוב טסלה חדש 3: פרטים מלאים
החדשות מגיעות חודשים ספורים לאחר ש- Saloon Performance Seding S P85D של טסלה שבר את מערכת ציוני הרכב של 100 הנקודות של דוחות הצרכן בפעם הראשונה על ידי הובלת זרם של דוחות פרטניים חיוביים מדי.
כעת נראה כי נושאים יומיומיים שרודפים מפיקים רבים אחרים כמו רעשנים, גג שמש צולע כמו גם דליפות, כמו גם בעיות ברכבת כוח גילו לבסוף את שיטתם למוסכים של בעלי טסלה.
בהתבסס על 1,400 התגובות לסקר הבעלים, בסופו של דבר היה ברור כי טסלה היו ידיים מלאות עם תחליפי מנוע חשמליים כמו גם תיקוני מערכת כונן – במיוחד עבור גרסאות העיצוב S לשנת 2013.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *