ווקסהול אדם חשף

ווקסהול חשף את אדם – מכונית עיר שמטרתה לנצח את הזעירה והפיאט 500 במשחק שלהם. עם העיצוב האלגנטי שלה, חומרי פרימיום, גאדג’טים של היי-טק והיקף עצום להתאמה אישית, זהו המון מודל חדש ומלהיב מזה שנים.
Vauxhall שואפת לטרוף את יריביה על ידי שימוש במיליון שילובי לקצץ וצבעים שונים. סגן נשיא לעיצוב ב- GM אירופה, מארק אדמס, אמר: “אף מכונית אחרת במגזר זה לא יכולה להיות אינדיבידואלית כמו אדם. לא סביר מאוד שתמצאו שני אדמס זהים שם בחוץ. ”
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

בלי קשר לשילוב, ברור שווקסהול מסמר את החלק האלגנטי של התקציר. קו התכונה סביב ידיות הדלתות מורם מ- ASTRA GTC, ואילו הקמט להב על האגפים ופנסים של עין הנשר הם שניהם רמזים לעיצוב ווקסהול חתימה. השמשה הקדמית העוטפת והעמדות A ו- C עם הלוגו של ADAM הם ייחודיים, והתוצאה היא מראה שיכול להרבה יותר מאשר להחזיק משלה בקצה מונע הסגנון הזה של השוק.
כדי לשפר את תחושת הפרימיום, ניתן לשדרג את הכותרת לכותרת לעיצוב מנוקד עם נוריות LED המדמות את שמי הלילה-אין מכונית בצד זה של רולס-רויס פנטום משתמש בכל דבר דומה. לחלופין, אתה יכול לסיים את הכותרת בכחול שמיים או עם דגל משובץ. ואז יש את הפאנלים המבריק והקף המגע הרך שעוזרים לתת לאדם נגיעה של מעמד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *