10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile בריטניה זקוקה ל -16.7 מיליארד ליש”ט השקעה בטעינה לרכב חשמלי בכדי להגיע ל 2035 יעדים

בריטניה זקוקה ל -16.7 מיליארד ליש”ט השקעה בטעינה לרכב חשמלי בכדי להגיע ל 2035 יעדים

השקעה של 16.7 מיליארד ליש”ט תידרש בתשתית טעינה של EV אם בריטניה תהיה מוכנה לאיסור על מכירות רכב עם בעירה פנימית מנוע בשנת 2035, על פי ניתוח טרי.
המחקר, מחברת היצרנים והסוחרים המוטוריים (SMMT) מעריך כי 1.7 מיליון מטענים ציבוריים יהיו נחוצים עד שנת 2030, ו -2.8 מיליון עד 2035, יעדים שיחייבו התקנה של 507 מטענים בכל יום במהלך 15 השנים הבאות. הממצאים מהדהדים דו”ח שפורסם לאחרונה מהמועצה הבינלאומית לתחבורה נקייה שמצאה כי בריטניה יש פחות מחמישה אחוזים מהמטענים שיידרשו עד שנת 2030 כיום.

הרכב החשמלי הטוב ביותר לרכישת 2022

סקר שנערך על ידי SMMT של 2,185 נהגים, בינתיים, מצא כי כמעט מחצית מחשיבה כי הוצאת מכוניות עם מנוע עד שנת 2035 מוקדמת מדי, בעוד שהנושאים סביב עלות המכוניות החשמליות, כמו גם חרדת טווח וחוסר תשתיות טעינה, העלו קונים רבים מחוץ.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

ה- SMMT גם מדגיש כי בעוד שאחד מכל שישה דגמים חדשים שנמצאים כעת במכירה הוא רכב היברידי חשמלי או פלאג-אין (PHEV), מכוניות כאלה מהוות רק אחת ב -13 מכירות רכב חדשות.
• רשת טעינה בבריטניה: כל מה שאתה צריך לדעת
מייק הווס, המנכ”ל של ה- SMMT, אמר כי היצרנים השקיעו “השקעה מאסיבית במודלים חדשים שמזינים עניין צרכני משמעותי”, אך רצו כי יצרני הרכב “לא יכולים לשנות את השוק לבד.”
ה- SMMT גם קרא לממשלה לתמרץ עוד יותר את EVs הפטורים אותם ממע”מ, בעוד שהארגון אומר כי PHEVS צריך להיות זכאי למענק הרכב הפלאגין, כפי שהיו לפני נובמבר 2018.
בנוסף לשיפור מספר נקודות המטען הציבוריות הקיימות, יש לשפר גם את אמינות הרשת אם נהגים לא יחוו אכזבה בעת תטעונים בתנועה. בהתחשב בחלק מהתוצאות בסקר ה- ChargePoint של נהג הפתיחה שלנו, נראה כי שיפורים משמעותיים נדרשים על ידי כמה חברות בענף ההולך וגדל.
בדוק את פסק הדין שלנו על הטנדרים החשמליים הטובים ביותר למכירה היום …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *