10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile ‘יום הולדת 30 שמח לנו. כמו גם ענק תודה לך ‘

‘יום הולדת 30 שמח לנו. כמו גם ענק תודה לך ‘

שלושים שנה השבוע במשרד חשוך במרכז לונדון, צוות של עיתונאים מוטוריים נרגשים עבד שעות ארוכות במיוחד כדי להציג מכוניות רגילות ומגזין משאיות רגיל – מכוניות ו מגזין משאיות עם הבדל; אחד עם המבקר במרכז כל מה שהוא עושה.
Auto Revire נולד, ולמרות הצוות שוכח למעשה שהם נאלצו לעשות בעיה שנייה בהנאה להוציא את הראשון מהדלת, זה לא הביט לאחור. זה נשאר המגזין הרגיל הפופולרי ביותר של בריטניה בשוליים מסוימים, עם אתר מצליח במיוחד יחד איתו בימינו.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• פיתחנו מכונית משלנו: Seat Mii by Car Express
וכפי שמירה על סוגיה ראשונה זו, הבנת מה שמתרגש מהחברה הזו, כמו גם מה שאתה רוצה להבין זה מה שעושה אותנו שונים. זה מאז שאתה כמונו: מכוניות ומאווררי משאיות שנרגשים מהמכוניות והמשאיות החדשות המדהימות שהמשיכו להגיע אלינו בשלושים השנים האחרונות, מתוסכלים מהעוולות שנערמות ללא הרף על נהגים כמו גם מתרשמים מהפנטסטיים (ובמקרים מסוימים מוזר) אנשים שעובדים בתעשייה המוטורית הפנטסטית.
ריכזנו רשימה של 30 המכוניות והמשאיות המובילות שלנו משלושים השנים האחרונות, עם סיוע מכמה מהפרצופים הידועים של מכוניות חושפות במהלך העשורים.
דבר אחד בטוח: 30 השנים הבאות יביאו איתו הרבה יותר אתגרים, הרבה יותר שינוי כמו גם ערימה שלמה של הנאה – ככל הנראה אפילו הרבה יותר ממה שראינו בגלל היום הראשון של Car Express.
ויש לך את המילה שלנו שתמשיך להיות בלב כל מה שאנחנו עושים. אנו מודים מאוד על כך שאתה בוחר חשיפת מכוניות, כמו גם נמשיך להביא לך את הטוב ביותר שיש למכוניות ומשאיות להציע במשך 30 השנים הבאות כמו גם מעבר.
התבונן אחורה על 30 שנות מגזין לחשיפת מכוניות עם רטרוספקטיבה של כמה מכספי העבר שלנו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *