10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile פיג’ו 2008 GTI לעמוד במגוון רכבי שטח חמים

פיג’ו 2008 GTI לעמוד במגוון רכבי שטח חמים

מנהל ספורט פיג’ו ברונו פמין רמז כי סדרת רכבי שטח עם תפיסת GTI עשויה להיות בדרך. אתגרנו את המנהל בשאלה האם הוא עלול להזניח את הצלחתם של קרוסאוברים באירופה, כמו גם אם מותג המשנה שלו כבר חושב על גרסאות מבשרות של רכבי שטח קיימים.
• רכבי שטח טובים ביותר כמו גם 4x4s במכירה אידיאלי עכשיו
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

“למה לא?” פמין אמר ל- Automobile Express. “ה- DKR 2008 נמצא לחלוטין באסטרטגיה של המותג. מירוצים חוצה מדינות כמו הדקאר הולכים וגדלים כמו גם גדולים יותר, כמו גם אנחנו מנצחים אותם. 2008 היא המכונית העולמית שלנו. קיום תוכנית חוצה מדינות זו מתאימה היטב למקום בו אנו רוצים להקים את המותג שלנו. ביצוע זה עם 2008 הוא גם שיטה לקידום רכב שטח זה כמו גם לספק לו תמונה טובה בהרבה. ”
GTI משנת 2008 יתפתח בהצלחתם של 208 כמו גם דגמי GTI של 308, כמו גם התמונה המיוחדת שלנו מראה בדיוק איך היא עשויה להיראות. קשתות מתרחבות, סגסוגות גדולות כמו גם פגושים שמנמנים היו מבדילים אותו, ואילו מתחת לעור יהיה מנוע בנזין בעל טורבו חזק בשילוב עם תיבת הילוכים של ספרי יד כמו גם הנעה קדמית.
FAMIN לא מאמינה כי הנעה ארבעה גלגלים נחוצה, אפילו ברכב שטח. “2008 הוא הנעה דו גלגלים. זו שיטה להראות ללקוח שהוא יכול להיות נהדר כמו הנעה ארבעה גלגלים בהרבה תנאים, “אמר.
“לאחר שהעביר את הבין בדיוק איך ממכוניות הדקר והמשאית לדגמים נפוצים, אנו נגרום לזה לעבוד – כל מה שנגלה שיהיה יום אחד במכוניות הכביש שלנו.”
מנהל סגנון ג’ובס של פיג’ו, קית ‘ריידר, התעקש שהמותג פונה לכיוון האידיאלי. “אנחנו לא מבוהלים לקחת סיכונים,” אמר. “לפני כן, פרסום היה אומר: ‘זה צריך להיות כחול מכיוון שהוא תמיד היה כחול.’ עכשיו יש לנו הרבה יותר חופש.”
האם תקבל רכב שטח של פיג’ו חם? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *